pirmadienis, liepos 13 d.
Vietoj vestuvių – puota benamiams
tiesa.com

Neįvykusios vestuvės virto tikrų tikriausia puota benamiams. Tokią šventę nepasiturintiems nusprendė surengti amerikietė, kurios dukra likus vos kelioms dienoms iki vestuvių pranešė jas atšaukianti.

Tuomet Kari Duane kartu su vyru ir nusprendė neišmesti maisto, o į užsakytą viešbučio „Sacramento‘s Citizen Hotel“ pokylių salę Kalifornijoje (JAV) vietoje svečių sukviesti 90 benamių. Jiems buvo patiekti tie patys patiekalai, kuriais būtų mėgavęse neįvykusių tuoktuvių svečiai: steikai, lašišos kepsniai, salotos ir kiti šventiniai patiekalai.

Rashad Adullah BBC pasakojo esantis vienas vargingai gyvenančių žmonių, kuris kartu su žmona ir penkiais vaikais, avtyko pasimėgauti skaniu maistu. Vyras teigė, jog labai džiaugiasi, kad žmonės išgyvenantys ne pačias linksmiausias gyvenimo dienas nusprendė pasidalinti gerumu su kitais.

Buvusios nuotaikos mama prisipažino kovojanti su prieštaringais jausmais. „Abu su vyru buvome labai nuliūdę, kai išgirdome , kad dukra nusprendė netekėti, tačiau abu nusprendėme, kad suteikti bent trumpos laimės kitiems yra ypatinga galimybė ir mes nusptendėme jos nepraleisti“, - BBC sakė amerikietė K. Duane.

2015 10 19 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt