trečiadienis, spalio 21 d.
Visuomenė sukrėsta: dvimetė rūko, tėvai – juokiasi
tiesa.com

Internete kaip virusas plinta, manoma, maždaug dviejų metų mergaitės lyg niekur nieko traukiančios cigaretę vaizdo įrašas, o rimtai nusiteikusi prokuratūra skelbia neatsakingų mažylės tėvų paiešką.

Paviešintame vaizdo įraše užfiksuota kaip vaikas, kuriam yra maždaug dveji metai lyg suaugęs žmogus traukia vieną cigaretės dūmą po kito, net neatsikvėpdamas. Galiausiai, mergaitė lyg tikra profesionalė nupurto pelenus į ant stalo stovinčią peleninę.

Kameros užfiksuotas ir šalia mergytės rūkantis žmogus, kuris, kaip manoma, galėtų būti jos tėvas ar giminaitis. Girdėti ir moteriškas balsas bei tokį mergaitės elgesį palydintis juokas.

Vaizdo įraše galima išgirsti žmogaus balsą, prašanti vaiko papasakoti apie žmones, kuriuos jis pažįsta. Vaikas atsako, kad kai kurie iš jų yra „geri“, o kiti – „suknisti“.

Vaizdo įrašas, įtariama, galėjo būti nufilmuotas Vladikavkazo mieste, Rusijoje.

Pareigūnai teigia, kad didžiulį susirūpinimą kelia tai, jog vaikas nė nekrenkštėli įkvėpęs dūmų, tad tikėtina, jog yra pratęs gauti cigaretę.

Įrašas trunka apie dvi minutes, kol suaugęs paprašo, kad mažylė padėtų cigaretę.

Paviešintas vaizdo įrašas sukrėtė Rusijos visuomenę ir pareigūnai pasiryžę kuo greičiau identifikuoti rūkančios mergytės tėvus.

Tėvams netgi gali būti atimtos tėvystės teisės, jei bus įrodyta, kad šie nepaisė savo vaiko gerovės.

2018 01 25 11:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt