šeštadienis, gruodžio 5 d.
Vokiečiai sukurpė melagingus kaltinimus pabėgėliams
tiesa.com

Ar 50 arabiškos išvaizdos vyriškių iš tiesų seksualiai priekabiavo prie moters Naujų metų išvakarėse Frankfurte (Vokietija)? – į šį klausimą ieškojo atsakymo teisėsaugos pareigūnai.

Tačiau paskutiniais duomenimis, jie linkę tikėti, kad priekabiavimo istorija buvo išgalvota. 

Byla pradėta šiais metais po to, kai žurnalistams apie seksualinį priekiabiavimus ir vagystes pranešė Frankfurte dirbantis garsus virtuvės šefas ir Jan Mai ir 27-erių metų moteris. Jie teigė, kad pasitinkant 2017-uosius į kelis restoranus užsukę kelios dešimtys vyrų seksualiai priekabiavo prie moterų, o kai kurie jų restorano klientus dar ir apvogė, raše thelocal.de.

27-erių moteris žurnalistams pasakojo, kad ją apsupo arabiškos išvaizdos vyriškiai, kurie neva buvo atvykę iš netoliese esančio pabėgėlių centro, ją nepadoriai lietė. “Jie kišo rankas man po sijonus, lietė mano krūtis, grabinėjo mane visur”, - sakė ji.

Tiriant šią bylą ir apklausiant liudininkus pareigūnams ėmė kilti abejonės, kad kaltinimus išsigalvojo du žmonės. Dabar tuo praktiškai neabejojama. Mat išsiaiškinta, kad viena tariamų aukų tuo metu net nebuvo Frankfurte.

2017 02 16 14:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt