pirmadienis, spalio 26 d.
Vokietija tikslas – dar vienas draudimas musulmonėms
tiesa.com

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad šalyje turi būti draudžiama nešioti visą veidą dengainčius moteriškus apdarus. Tai ji pareiškė per Kriščionių demokratų partijos suvažiavimą, kuriame jos žodžiai buvo sutikti gausiomis ovacijomis.

„Aklinai dengti veidą nėra priimtina mūsų valstybėje ir tai turi būti draudžiama įstatymais, kai tik tai padaryti įmanoma“, - kalbėjo A. Merkel.

Vidaus reikalų ministras ir vienas artimiausių A. Merkel sąjungininkų tokį draudimą siūlė įvesti dar rugpjūtį, rašė independent.co.uk. Jo siūlyme buvo numatyta, kad burkas islamą išpažįstančioms moterims draudžiama nešioti veidą dengiantį apdarą valdžios institucijose, teismuose, taip pat masinio susibūrimo vietose, pavyzdžiui, demonstracijose.

Manoma, kad A. Merkel savo toną pabėgėlių atžvilgiu pakeitė matydama smunkantį savo populiarumą, kuris jai dabar ypač svarbus nusprendus siekti ketvirtosios kadencijos.

Įstatymas, draudžiantis burkas, lapkritį įsigaliojo Nyderlanduose. Šioje šalyje burkas draudžiama dėvėti viešąjame transporte, ugdymo ir medicios paslaugas teikiančiose įstaigose, valstybinėse institucijose.

Taip pat tuomet kai moterys dalyvauja teismų procese arba įvykdžius smulkius pažeidimus joms skiriamos baudos.

2016 12 06 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt