pirmadienis, kovo 1 d.
Vokietijoje – taksi bendrovė musulmonams
tiesa.com

Vokietis įkūrė taksi firmą, organizuojančią bendras keliones nepažįstamiems žmonėms. Ir nors panašių bendrovių yra ne viena, tačiau ši taksi firma kitokia. „Muslim Taxi“ įkūrėjas pasistengė, kad užsisakę šios firmos taksi automobilį, musulmonai važiuotų tik su tos pačios lyties vairuotoju bei keleiviu, pranešė thelocal.de.

Tinklalapyje skelbiama, jog aptarnaujami musulmonai ir ne tik. Tačiau šios firmos vairuotojais dirba dažniausiai musulmonai, o ir įkūrimo pagrindas – tos pačios lyties vairuotojas bei keleiviai – tiesiogiai susijęs su islamu. Selimas Reidas, 24 metų taksi firmos įkūrėjas, sakė žiniasklaidai, jog šį tinklalapį įkurti jį paskatino bloga patirtis naudojantis taksi paslaugomis.

Kartą jo tėvai Vokietijoje įsėdo į taksi automobilį, kurį vairavo prieš musulmonus griežtai nusiteikęs vyras ir visą kelią juos kritikavo bei peikė. „Vairuotojas, bei kiti keleiviai, su kuriais tėvai dalijosi taksi visą kelią keikėsi, pravardžiavo užsieniečius bei tyčiojosi iš mano mamos galvos apdangalo“, – skundėsi jaunas vyras.

Įkūrėjo teigimu, keleiviams nebūtinai turi būti musulmonas, kad galėtų naudotis „Muslim Taxi“ firmos paslaugomis. Jis siekia, kad musulmonai nepatirtų diskriminacijos šioje srityje, tad renkasi vairuotojus, kurie niekad nepeiks musulmono, o ir keleiviai, besinaudojantys šios firmos paslaugomis turėtų būti tolerantiški, mat, kiekvienas gali būti beveik tikras, kad kelionės metu susidurs su islamo išpažinėju.

S. Reidas teigė, jog nuo firmos veikimo pradžios jis sulaukęs gausybės kaltinimų, neva norįs įkurti naują musulmonų bendruomenę, kuri nesistengia integruotis į Vokietijos kultūrą. Vyras griežtai neigia šiuos kaltinimus ir kiekvienam pykstančiajam atsikerta, jog tik stengiasi padaryti gyvenimą gražesnį tiems, kurie jam artimi, pranešė thelocal.de.

2012 02 06 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt