šeštadienis, sausio 16 d.
Vokietijoje tiriant M. McCann dingimo bylą apieškomas sodo sklypas
BNS

Vokietijos policija apieško sodo sklypą šiauriniame Hanoverio mieste, vykdydama tyrimą dėl mažametės britės Madeleine McCann (Madlen Makan) dingimo, antradienį pranešė prokurorai.   

„Galiu patvirtinti, kad atliekama krata, mums tiriant Maddie McCann bylą“, – naujienų agentūrai AFP sakė Braunšveigo Žemutinėje Saksonijoje prokurorė Julia Meyer (Julija Mejer), paprašyta patvirtinti vietos laikraščio „Hannoversche Allgemeine Zeitung“ paskelbtą informaciją apie policijos veiksmus.  

Birželio pradžioje policija suteikė vilčių, kad atskleis daug metų neatskleistą trejų metų mergaitės dingimo paslaptį, kai pranešė, kad atlieka tyrimą dėl 43 metų Vokietijos piliečio galimų sąsajų su jos dingimu 2007 metais Portugalijoje, Praja da Luso kurorte. 

Įtariamasis, kurį vokiečių žiniasklaida įvardino kaip Christianą B., anksčiau buvo teistas už lytinius nusikaltimus, įskaitant seksualinę prievartą prieš vaikus ir žaginimą.

Prokurorai sakė besilaikantys prielaidos, kad Madeleine yra negyva, nors britų pareigūnai ir toliau jos bylą tiria kaip žmogaus dingimo bylą.

Braunšveigo prokuroras Hansas Christianas Woltersas (Hansas Kristijanas Voltersas) praėjusį mėnesį sakė, kad pareigūnai parašė laišką Madeleine šeimai, tačiau laiško turinio neatskleidė.

Jis taip pat patvirtino, kad Christianas B. pateikė prašymą anksčiau išeiti į laisvę iš Kylio kalėjimo, kur šiuo metu atlieka bausmę už prekybą narkotikais.

Tačiau įtariamasis paleistas anksčiau laiko nebus, nes jam išduotas arešto orderis dėl pagyvenusio amžiaus moters išžaginimo Portugalijoje, nurodė prokuroras.

Britė mergaitė Madeleine, dar vadinama Maddie (Medi), dingo 2007 metų gegužės 3 dieną beveik prieš pat savo ketvirtąjį gimtadienį, kai tėvai, palikę ją miegančią viešbučio kambaryje, su draugais vakarieniavo šalimais esančiame restorane.

Jos paieškos buvo vienos didžiausių per pastaruosius metus. 

Nepaisant daugybės įtariamųjų ir teorijų apie tai, kas galėjo įvykti, dėl mergaitės dingimo iki šiol niekas nenuteistas, jos pėdsakų niekas nerado.

(SCANPIX nuotr.)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 07 28 17:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt