ketvirtadienis, liepos 2 d.
Vokietijoje vyras apnuodijo kūdikių maistą parduotuvėse
tiesa.com

Vokietijoje, kol kas nenustatytos tapatybės vyras pareiškė, kad apnuodijo kūdikių maisto produktus parduotuvėse, ir reikalauja, kad jam už tai, jog pasakys kokiuose produktuose įmaišyta nuodų, būtų sumokėta 10 mln. eurų.

Pasak pareigūnų, vienas ar keli nenustatytos tapatybės anonimai atsiuntė elektroninį laišką, kuriame teigia, jog Vokietijos pietinėje sienos pusėje, Friedrichshafene esančiuose prekybos centruose užnuodijo kūdikiams skirtą maistą.

Vartotojų apsaugos specialistai nedelsiant reagavo į šokiruojantį laišką. Buvo nurodyta iškart pašalinti šiuos produktus iš parduotuvių lentynų ir ištirti jų turinį. Paaiškėjo, kad į kūdikių maistą iš tiesų buvo įmaišyta nuodų, kurie net gali būti mirtini.

Įtariamasis apnuodijo mažiausiai penkis skirtingų kompanijų produktus.

Valdžios institucijos paragino visuomenę būti budriems ir akylai stebėti ar ant nusipirktų produktų, skirtų kūdikiams nėra jokių įtartinų medžiagų pėdsakų.

Tyrėjai teigia atkakliai ieškantys įtariamojo, kurį miesto prekybos centre užfiksavo stebėjimo kameros. Skelbiama, kad jis yra maždaug 50-ies metų vyras, tuo metu jis buvo su akiniais ir kepure. Kameros užfiksavo, kaip jis kažką deda į prekybos centro lentynas.

Nusikaltėlis reikalauja 10 mln. eurų ir tik tada pasakys, ką ir kur apnuodijo. Be kita ko, vyras be jokių skrupulų laiške grasina, jog tą patį padarys ir kitose Europos miestuose.

Patys policijos pareigūnai nenurodo, kokio tipo maistas galėjo būti apnuodytas ir kokio tinklo prekybos centruose tai padaryta.

2017 09 29 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt