ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Vokietijos policija pametė visus įkalčius prieš du pedofilus kaltinamus daugiau nei 1,000 kartų prievartavus bent 31-ną vaiką
tiesa.com
twitter nuotrauka

Vokietijos policija pripažino pametusi visus įkalčius prieš du pedofilus kaltinamus bent 31-no vaiko prievartavimu. Skaičiuojama, kad minėti pedofilai atliko daugiau nei 1000 lytinių aktų su vaikais, aukų amžius įvairus, jauniausi - apie ketverių.

Pagrindiniai įtariamieji - Andreas V., 56-erių metų amžiaus ir 33-ejų metų sulaukęs jo kaimynas iš Luegde miesto vakarų Vokietijoje.

Byla šokiravo šalį, bet nepaisant jos rimtumo policija teigia, kad beveik visi skaitmeniniai prieš vyrus laikyti įkalčiai dingo, o jie pamiršo padaryti jų kopijas. Tokia situacija kelia daug klausimų, nes skaitmeninių kopijų darymas - vienas iš rutininių tokios bylos etapų.

155 kompaktiniai diskai, rasti Andreas V. priklausiusiame lagamine iš policijos nuovados Lippe rajone dingo kaip į vandenį, tyrėjams taip ir nespėjus jų peržiūrėti. Tik trys iš šių laikmenų (0.7 terabaito medžiagos) buvo peržvelgti bylą tiriančių pareigūnų.

Tiek šalies gyvenntojai, tiek tyrėjai šokiruoti fakto, kad tokia veikla buvo vykdoma metų metus, tačiau jai sustabdyti veiksmų kažkodėl nebuvo imtąsi. Vidaus reikalų ministras Herbertas Reulas komentavo, kad tokia situacija jį šokiravo ir sakė tegalintis atsiprašyti aukų šeimų.

Jis taip pat teigė, kad nors minėtųjų laikmenų buvo pasigęsta dar sausio 30-tą dieną, o paskutinįsyk jos buvo matytos gruodžio 20-tą dieną, jis informuotas buvo tik pirmadienį. Jo teigimu, patalpa, kurioje buvo laikomi šie aukšto prioriteto įkalčiai nebuvo pilnai apsaugota, tad nereikėtų atmesti vagystės scenarijaus.

Pasak policijos, atpažintų šių pedofilų aukų skaičius šiuo metu pasiekė 31-ną: atpažintos 27-nios mergaitės bei 4-ri berniukai nuo ketverių iki trylikos metų amžiaus, o išprievartavimų skaičius siekia 1,000. Išprievartavimus pedofilai filmavo ir kėlė į internetą.

Andreas V. Prievartavo ir savo įdukrą, o vėliau ją naudojo prisivilioti kitų aukų.

Pasak teismo ataskaitų tyrimas jau pasiekė 2008 metus, tad tokia veikla policijos panosėje buvo vykdoma bent 11-ka metų.

2019 02 24 15:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt