šeštadienis, spalio 31 d.
„Volkswagen“ į elektromobilių gamybą Kinijoje investuos dar 15 mlrd. eurų
Alfa.lt

Vokietijos automobilių milžinė „Volkswagen“ pirmadienį paskelbė apie naują 15 mlrd. eurų injekciją į didžiulį Kinijos elektrinių transporto priemonių gamybos potencialą.

Pasaulio automobilių gamintojai vis labiau sieja ateities viltis su elektromobilių pramone, o Kinija laikoma didžiule klientų baze ir gamybos centru.

Pekinas siekia, kad iki 2025 metų 25 proc. transporto priemonių sudarytų priemonės, kurios tausoja energiją.

„Volkswagon“ įsipareigojimas, prisiimtas kartu su trimis Kinijos įmonėmis, rodo, kad įmonė pasirengusi stiprinti elektromobilių gamybą ir su ja susijusią infrastruktūrą 2020–2024 metais, o bendras investicijų į sektorių dydis pasieks 40 mlrd. eurų.

Kinijai tenka apie 40 proc. Volfsburge įsikūrusios automobilių gamintojos pardavimų, o pastaraisiais metais ji yra didžiausia pasaulyje automobilių rinka.

Grupė valdo 12 prekių ženklų, įskaitant tokius prekių ženklus kaip „Porsche“ ir „Audi“.

„Volkswagen“ pranešime teigiama, kad iki 2025 metų penkiolika „grupės prekių ženklų modelių bus gaminami pačioje Kinijoje“, o „35 proc. produkcijos portfelio šalyje bus elektromobiliai.“

Šio mėnesio pradžioje Kinijos prezidentas Xi Jinpingas (Si Dzinpingas) pažadėjo, kad šalis taps neutrali anglies dioksido išmetimo atžvilgiu iki 2060 metų.

2020 09 29 08:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt