ketvirtadienis, liepos 9 d.
Vyras negyvai užbadytas kovoje dėl vištienos sumuštinio
tiesa.com
facebook nuotrauka

28 metų amžiaus Kevin Davis buvo mirtinai užbadytas po to, kai užlindo į priekį greito maisto užkandinėje „Popeyes”, Oxon Hill, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Kevin Tyrell Davis pirmadienį tragiškai žuvo gatvėje prieš užkandinę, kurioje įsigeidęs vištienos sumuštinio nusprendė nepaisyti viešosios tvarkos ir gyvos eilės, laukusios savo progos užsisakyti sumuštinius.  

Eilėje laukė bent tuzinas žmonių - neseniai užkandinė „Popeyes” į apyvartą išleido naują vištienos sumuštinį, išsyk tapusį sezono hitu.  

Tai - ne pirmoji šio gardaus naujo sumuštinio sukelta kova - socialiniuose tinkluose apstu vaizdo įrašų, užfiksavusių, kaip eilėse prie šių užkandžių laukiantys užkandinių tinklo gerbėjai žodžiuojasi, pešasi ir mušasi norėdami greičiau suleisti dantis į sultingos vištienos kupiną bandelę.  

£3.10 kainuojantis sumuštinis rinkai pristatytas buvo rugpjūtį, tačiau lankytojams taip patiko, kad visi vienetai buvo išparduoti vos per dvi savaites, tad garsusis sumuštinis klientams vėl pasiūlytas buvo tik šį sekmadienį.  

Policija ieško poros, kurią nori apklausti dėl nusikaltimo.

Policijos nuotrauka

2019 11 06 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt