ketvirtadienis, spalio 22 d.
„Wizz Air“ pokyčiai įsigalios nuo rudens
tiesa.com

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pranešė, kad nuo šių metų spalio 29 dienos keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną.

Išplatintame pranešime teigiama, kad keleiviai kartu su savimi orlaivio salone galės turėti vieną rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitiks šiuos matmenis: 55x40x23 cm. Už šį bagažą papildomai mokėti nereikės – tai jau bus įskaičiuota į bilieto kainą.

„Toks pokytis reiškia, kad net 50 proc. padidėja prieš tai buvusio nemokamo bagažo tūris. Keleiviams, vykstantiems 2017 metų spalio 29 dieną ir vėliau, ir jau įsigijusiems rankinį bagažą tiesiogiai per „Wizz Air“ paslaugas, bus sugrąžinta 120 proc. sumokėtos sumos į jų „Wizz Air“ sąskaitas“, – teigiama pranešime.

„Pastaraisiais metais augome po 25 proc. per metus, todėl nuolat siekiame pagerinti keleivių patirtį.

Vienas iš būdų kaip tai galime padaryti – sumažinti nepatogumus oro uostuose. Kartais keleiviams kyla neaiškumų dėl bagažo dydžio, todėl nusprendėme leisti įsinešti didesnį krepšį. Iki šiol turėjome tokį pasirinkimą: keleivis su savimi gali pasiimti mažą krepšį, o už didesnį turi susimokėti. Tai darė maždaug 25 proc. keleivių“, – portalui delfi sakė „Wizz Air“ rinkodaros vadovas Johanas Eidhagenas.

Aviakompanija taip pat pristato ir naują paslaugą savo keleiviams – „WIZZ Priority“.

Šia paslauga galima naudotis jau nuo trečiadienio, kuri susideda iš: pirmenybinio įlaipinimo, galimybės įsinešti į orlaivio saloną papildomą mažą bagažą (didžiausi matmenys – 40x30x18 cm) bei garantijos, kad nuo spalio 29 dienos rankinis bagažas bus patalpintas orlaivio salone (ši paslauga taikoma ir keleiviams, įsigyjantiems „WIZZ Go“, „WIZZ Plus“ ir „WIZZ Privilege Pass“).

Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 500 maršrutų, jungiančių 142 kryptis 43-ose šalyse.

Artimiausiu metu „Wizz Air“ pradės naujų krypčių skrydžius iš Vilniaus į Goterborgą, Varšuvą.

2017 07 19 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt