šeštadienis, gruodžio 5 d.
„Žalgiris“ Prancūzijoje sieks penktos pergalės, ASVEL – pirmos
Alfa.lt

Kauno „Žalgiris“ (4/1) šį vakarą Vilerbane susitiks su T.J. Parkerio treniruojama ASVEL komanda (0/2), kuri dėl į komandą įsisukusio koronaviruso turnyre sužaidė tik dvejas rungtynes.

Dėl COVID-19 infekcijos ASVEL nerungtyniavo net tris savaites. Ar tai gali tapti Kauno klubo pranašumu? „Tai, kad varžovai tiek laiko nežaidė, turi būti mūsų pranašumu, - įsitikinęs „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris. – Nežinome, kurie Vilerbano klubo krepšininkai ketvirtadienį rungtyniaus, tačiau susitikimui rengėmės taip, tarsi ASVEL rungtyniautų visos sudėties“.

ASVEL sužaidė tik dvejas Eurolygos rungtynes ir abejas išvykose pralaimėjo: Valensijoje 63:65, Milane – 73:87. Per jas Prancūzijos klube geriausiai pasirodė Moustapha Fallas (vid. 12 tšk.), Norrisas Cole‘as (10,5) ir Amine‘as Noua (9,5 tšk.).

„Žalgirio“ trenerio manymu, šio vakaro varžovai yra atletiški, demonstruoja greitą krepšinį, stengiasi žaisti per baudos aikštelę žaisdami nugara į krepšį.

„Pagrindinės mūsų užduotys bus išstumti juos iš baudos aikštelės ir kontroliuoti jų greitą puolimą“, - sakė M. Schilleris.

ASVEL strategas prieš ketvirtadienio akistatą nebuvo ramus. „Po penkių atidėtų Eurolygos ir Prancūzijos čempionato rungtynių mums tai bus savotiškas sezono atnaujinimas, - Eurolygos svetainei kalbėjo T.J. Parkeris. – Ne visi žaidėjai pasveiko nuo koronaviruso, tačiau kasdien jų atsigauna vis daugiau. Nežinau, ko tikėtis iš mūsų žaidėjų fizinės formos“.

Nepaisant to, ASVEL strategas džiaugėsi, jog komanda pagaliau grįžta į krepšinį. Jo manymu, sezono pradžioje „Žalgiris“ yra viena geriausių Eurolygos komandų, ji demonstruoja gerą puolimą ir gynybą, dalijasi kamuoliu.

„Bandysime pasiekti jų lygį“, - pabrėžė specialistas.

Naudingiausiai šį sezoną rungtyniaujantis ASVEL vidurio puolėjas M. Fallas teigė, kad šis periodas ekipai buvo ypatingas ir su daug neatsakytų klausimų.

„Stengiamės galvoti apie artimiausias rungtynes ir nedėlioti planų į ateitį, - sakė 218 cm ūgio krepšininkas. – Po tiek išeiginių fiziškai sunku grįžti į aikštelę, tačiau esame laimingi, vėl galėdami žaisti Eurolygoje ir dar namie. – Žaidžiant su „Žalgiriu“ mūsų laukia nemenkas iššūkis, nes Kauno komanda sezono pradžioje demonstruoja daug gerų dalykų“.

2020 10 29 14:26
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt