antradienis, liepos 14 d.
Zimbabvės istorija apie baudžiamus olimpiečius - melas (atnaujinta)
tiesa.com

Olimpinių žaidynių ugnis iškeliavo į Tokiją (Japonija), o sportininkai išvyko namo, kur vienų laukė premijos ir dovanos, kitų kritika, o trečių – kalėjimas ir didelės skolos.

Būtent tokie rūpesčiai prislėgė Zimbabvės olimpinę rinktinę, kurios nariai neiškovojo nei vieno medalio ir todėl užsitraukė prezidento Roberto Mugabe nemalonę.

Praėjus mažiau nei parai po šios žinios pasklidimo socialinėje erdvėje ir žiniasklaidoje, paaiškėjo, kad istorija pramanyta. Olimpiečiai grįžo namo ir toliau gyvena savo įprastus gyvenimus. 

Anksčiau buvo pranešta, kad olimpiečiams iš Zimbabvės nepavyko iškopti aukščiau aštuntos vietos ir tai baisiai įsiutino šalies vadovą. Jis pareiškė, kad visa delegacija bus pasodinta į kalėjimą, be to juos prislėgs ir didelės skolos.

„Mes iššvaistėme šalies pinigus ant šitų žiurkių, kurie vadina save sportininkais. Jeigu nesiruoši savęs aukoti ir laimėti bent žavario ar vario medalių, kaip tai padarė mūsų kaimynė Boitsvana, tada švaistai mūsų pinigus“, - įtūžį neva liejo šalies vadovas.

Buvo teigiama, kad tokį pyktį prezidentui sukėlė olimpiečiai iš kurių nei vienas neužkopė aukščiau aštuntosios vietos Rio de Žaneire. 

2016 08 29 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt