ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Žurnalistų žudikas siejamas su terorizmo atakomis
tiesa.com

Pasak CNN, iš trečiadienio rytą tiesioginiame eteryje du žurnalistus nušovusio žudiko Vesterio Lee Flanagano palikto laiško, jo bute ir išnuomotame automobilyje rastų laiškų, užrašų ir kitų įkalčių tyrėjai padarė išvadą, kad užpuolikas buvo „itin glaudžiai susijęs“ su šalies ir užsienio teroristais, vykdžiusiais „vietinius išpuolius ir masines žudynes, taip pat ir 2001 metų rugsėjo 11-osios teroro atakas“.

Žudiko automobilyje rasta ir kitų įkalčių bei galimų užuominų: policija aptiko peruką, juodą skrybėlę, skarą, akinius nuo saulės ir dalykų, kuriuos reikia padaryti, sąrašą. Taip pat aptikti du ginklai – „Glock“ pistoletai ir trys automobilių numerių lentelės. Tikėtina, kad būtent vienu iš minėtų pistoletų į reporterę Alison Parker ir operatorių Adamą Wardą buvo paleista 17 šūvių.

Tiesioginio eterio metu nušauti du žurnalistai (atnaujinta ir šokiruojantis video)

Po žudynių persekiojamas policijos, užpuolikas nesuvaldė automobilio ir įlėkė į griovį. Jis mirė ligoninėje nuo paties pasidarytos šautinės žaizdos. Remdamiesi rastais įkalčiais ir jų analize, tyrėjai tvirtino, kad puolimas buvo iš anksto apgalvotas ir kruopščiai suplanuotas. Po V. L. Flanagano draugų, šeimos narių, buvusių kolegų ir kitų su juo susijusių asmenų apklausų, manoma, kad užpuolikas veikė vienas ir apie savo planus niekam neprasitarė.

[1035]

2015 08 29 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt