trečiadienis, birželio 3 d.
10 dalykų, kurie Jungtinėje Karalystėje beveik išnyko
tiesa.com

Neseniai atlikta apklausa parodė, kad trys iš keturių moterų ir trečdalis vyrų nėra plovę savo automobilio. Anksčiau tai buvo vienas iš tradicinių darbų sekmadieniais. Taigi, pasidarė smalsu, kas dar Jungtinėje Karalystėje po truputį miršta , - skelbė portalas telegraph.co.uk.

1. Sekmadieninis pasivažinėjimas automobiliu į žvejybą, vairuojant Roverį, pasipuošus tvido kepuraite ir rūkant pypkę.

2. Ankščiau daugelis, mėgdavo pasikrapštinėti po automobilio kapotu. Šiandieną, jei kažkas nutinka automobiliui, jis gabenamas tiesiai pas specialistus, kurie su įvairia elektronika gali tiksliai nustatyti kas gedimo priežastį.

3. Iš britų šeimų buities beveik išnyko arbatinukai.

[210]

4. Indų plovimas rankomis. Buitį daugumai palengvino atsiradusios indaplovės.

5. Vaikų žaidimai, imtynės lauke. Atrodo, kad vis daugiau vaikų sėdi namuose ir žaidžia kompiuterinius žaidimus, negu lauke imasi senų gerų kumštynių.

6. Nykstanti pienininko profesija. Šiuo metu pienininkų Anglijoje yra mažiau nei 9 tūkstančiai. Ar tikrai patogiau pieno eiti pirkti į prekybos centrą, nei anksti ryte atsikėlus jį pasiimti nuo durų slenksčio?
 
[212]
 
7. Šeimų pasivaikščiojimai po kaimo apylinkes, kuomet šėlstama taip, kad visi grįžta purvini.

8. Naudojimasis popieriniais žemėlapiais. Juos pakeitė navigacija ir Google Maps. Kažką naudojantis žemėlapiu pamatysi retai.

 

9. Drabužių džiovinimas lauke. Šį darbą pakeitė džiovyklės, nors atšilus orams, buvo galima pastebėti britų, kurie prisiminė ir šį seną gerą būdą.

10. Alaus bokalas su įdubimais. Šie bokalai beveik išnyko 1980 metais, kuomet juos pakeitė patogesni, lygūs bokalai. Tačiau, dabar atsirandant naujiems, miestietiško stiliaus barams, šie bokalai po truputį pradeda grįžti į madą.

[211]

2015 05 16 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt