ketvirtadienis, birželio 4 d.
10 negirdėtų faktų apie aktorę E. Watson
tiesa.com
facebook nuotrauka

Hario Poterio ir jo magiškojo pasaulio gerbėjais save laikantys asmenys puikiai žino aktorę Emmą Watson. Žmonių širdis ji pavergė ne tik vaidindama Hermioną Įkyrėlę, bet ir įkūnydama kitus personažus, nebijodama pasakyti to, ką galvoja, tvirtai kovodama už tai, kuo tiki.

Ir nors atrodo, kad apie E. Watson gyvenimą žinome viską, štai keletas stebinančių faktų.

1. Nors visi mano, kad E. Watson yra britė, iš tiesų ji 1990-ųjų balandžio 15 d. gimė Paryžiuje ir moka šiek tiek kalbėti prancūziškai, rašo Factsite.com.

2. Emma turi britiško ir turkiško kraujo.

3. Mokykloje aktorė lankė du, atrodo, visiškai priešingus sporto būrelius – šokius ir ledo ritulį.

4. Pirmasis jos profesionalus vaidmuo buvo būtent Hermiona Įkyrėlė. Iki tol E. Watson vaidinti neteko. Prieš gaudama šį vaidmenį mergina turėjo pereiti net 7 atrankų etapus.

5. Filmuojant juostą „Hario Poteris“, Emma ir kiti jaunesni aktoriai filmavimo aikštelėje buvo mokomi tokių pat dalykų, kaip ir mokykloje. Aktorė mokėsi vien dešimtukais.

6. 2009-aisiais E. Watson įstojo mokytis į JAV Browno universitetą. Amerikietišką aukštąją mokyklą ji pasirinko todėl, kad ten studentams suteikiama daugiau laisvės mokytis tai, ko jie patys nori.

7. Nors E. Watson įkūnyta Hermiona yra raudonplaukė, ji pati yra natūrali blondinė.

8. Emmos vardas įrašytas į Gineso pasaulio rekordų knygą. Jai priklauso sparčiausiai kilusios jaunos dešimtmečio žvaigždės titulas. Filmai, kuriuose vaidino E. Watson, visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 5,4 mlrd. dolerių.

9. Jei E. Watson vienai dienai taptų nežinoma, ji sudalyvautų roko muzikos koncerte.

10. Emma prisipažino, kad besifilmuodama kino juostoje apie Harį Poterį ji buvo įsimylėjusi Tomą Feltoną, įkūnijusį Draką Smirdžių, kadangi jis buvo vyresnis ir vaidino blogiuką.

2019 02 10 17:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt