pirmadienis, liepos 6 d.
16-metės laiškas išgąsdino tėtį: paskutinė jo eilutė viską pakeitė
tiesa.com

Neretai žmonės apie tam tikrus įvykius, netgi žmones susidaro išankstinę nuomonę, nežinodami visos tiesos. Nepasidomėję iki galo, jie laikosi dažnai klaidingo nusistatymo, ima skubotai priimti neretai klaidingus sprendimus. Taip nutiko ir vienam 16-metę dukrą auginančiam tėčiui, rašo Innerstrenght.zone – tinklalapis, kuriame dalijamasi įvairiomis linksmomis istorijomis.

Ji paliko raštelį savo tėčiui. Jį skaitydamas, tėtis vis labiau nervinosi, jį užvaldė vis liūdnesnės emocijos, jis vis labiau niršo. Kodėl? Visą tai suprasite perskaitę dukters paliktą laišką.

Tėtis, po jo palaikomos amerikietiškojo futbolo komandos pralaimėjimo, sau nuotaiką nusprendė pakelti nusipirkdamas ledų. Grįžęs iš parduotuvės jis ėmė ieškoti savo dukters, kuriai taip pat parnešė porciją. Nuėjęs į jos kambarį, jame dukters neaptiko. Tačiau ant lovos rado tokį raštelį.

„Mama ir tėti, atsiprašau, kad apie tai pranešu tokiu būdu, tačiau aš ir mano naujas vaikinas Muhammadas nusprendėme pabėgti. Pagaliau radau tikrą meilę, jis nuostabus! Man ypač patinka jo mieli auskarai, seksualūs randai, kietos tatuiruotės ir didelis motociklas! Tačiau tai dar ne viskas. Aš laukiuosi nuo Muhammado ir esu jau trečią mėnesį nėščia. Mes apsigyvensime jo namelyje ant ratų. Jis sakė norintis turėtų daug vaikų. Esu labai laiminga! Dar vienas dalykas. Kitą savaitę mudu susituoksime! Jis taip pat man paaiškino, kad marihuana nėra tokia bloga, kokia daugelis ją laiko, tad už namelio auginame maždaug 17 krūmų. Jų turėtų pakakti jam ir jo draugams, kurie už tai atsilygins vaistais ir tabletėmis. Taip pat tikiuosi, kad greitai bus surasti AIDS išgydantys vaistai, kad Muhammadas galėtų pasijusti geriau – jis to nusipelno. Dėl pinigų nesijaudinkite – Muhammado draugai Juanas ir Stanislavas dirba filmų industrijoje ir jie padės man tapti aktore. Užmokestis neblogas, 50 dolerių už sceną. Dar 50 dolerių gausiu už tai, jei su manimi kadre bus daugiau nei trys vyrai. Tad dėl manęs nesijaudink. Man 16 metų ir galiu pasirūpinti savimi. Kai kitą kartą aplankysiu, galėsi susipažinti su savo anūku.“

Turinys – baisus. Kokios mintys galėjo virti šio laiško autorės tėvui jį skaitant? Tiesa, laiško pabaigoje – labai svarbi eilutė, kurią praleidę galite labai pasigailėti.

„P.S. Tėti, visa tai netiesa. Aš pas Emma žiūriu televizorių. Norėjau tau priminti, kad gali būti ir blogesnių dalykų, nei „Patriots“ pralaimėjimas. Greitai pasimatysime.“

Šio laiško vyras tikrai nepamirš.

2018 12 04 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt