penktadienis, liepos 10 d.
19-metė vilnietė tarptautiniame grožio konkurse pateko į TOP 5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą
tiesa.com

Devyniolikmetė vilnietė šokėja ir modelis Brigita Gaižauskaitė visai neseniai grįžo iš Turkijos, kur dalyvavo tarptautiniame grožio konkurse „Miss New World 2018“. Mergina pateko į finalisčių Top 5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą.

„Gavau pasiūlymą iš savo agentės atstovauti Lietuvai šiame konkurse, kadangi spalio mėnesį vyksiu į dar didesnį konkursą „Miss Cosmopolitan World 2018“. Net nedvejodama sutikau dalyvauti šiame konkurse Turkijoje, nes tai buvo puiki patirtis bei praktika. Labai smagu, jog dar ir titulą pavyko parvežti į Lietuvą“ , – sakė B. Gaižauskaitė.

Sportinių šokių šokėja į mados pasaulį pateko ganėtinai vėlai: būdama septyniolikos. Tačiau jau spėjo kaip modelis padirbėti ne tik Lietuvoje, bet ir Taivane, Turkijoje bei Japonijoje.

„Pripažinsiu, į modelio darbą iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai: na, ką ten prieš objektyvą pasistaipyti, juk tai – taip tuščia... Tačiau bėgant laikui mano nuomonė pasikeitė, nes turėjau galimybę savarankiškai keliauti, pamatyti visai kitas kultūras, sutikti daugybę be galo įdomių asmenybių. Ši veikla man padėjo augti ir bręsti kaip asmenybei“ , – teigia Vilniaus Gedimino technikos universitete kūrybines industrijas studijuojanti B. Gaižauskaitė.

[9877,9878]

[9879,9880]

2018 05 28 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt