penktadienis, liepos 10 d.
2019 m. horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
tiesa.com

Dauguma astrologų tikina, kad 2019-ieji (Kiaulės ) metai kiekvienam iš mūsų turėtų būti šiek tiek laimingesni, nes galėsime negalvoti apie ateitį. Kiekviena išgyventa valanda ir diena paliks nepamirštamų įspūdžių. Todėl mes pradėsime vertinti šiandieną ir džiaugtis dabarties momentu.

Metų globėja Kiaulė padarys mūsų gyvenimą motyvuotą. Mes sugebėsime spręsti sudėtingiausias problemas, kurios anksčiau buvo ne mūsų jėgoms. Kiekvienam kils noras judėti į priekį ir siekti naujų savo aukštumų. Kai kuriems žmonėms teks pakeisti darbus, kad galėtų pasiekti geresnių rezultatų. Nemaža dalis pradės keliauti po pasaulį, apnlankydami vis naujus miestus ir šalis. Tai suteiks galimybę atskleisti naujas gyvenimo spalvas, susipažinti su įdomiais žmonėmis, užmegzti dalykinių kontaktų su naudingais verslo partneriais. Iš to galima daryti išvadą, kad labiausiai seksis žmonėms, kurie siekia tikslų, nebijo darbo, kuria savo verslą ar stengiasi daryti karjerą. Sėkmė lydės veiklius, iniciatyvius žmonės. Karjerą galės padaryti bet kurio Zodiako ženklo atstovai, tik reikės ją daryti.

Kita gyvenimo sfera, kur gali pasisekti kiekvienam – meilės santykiai. Kiaulės metais romantiškos nuotaikos apims net pačius droviausius asmenis. Jie be vargo sugebės susirasti sau partnerius, kai kurie net atšoks vestuves. Tik reikia prisiminti, kad Kiaulė nelabai rimtai žiūri į jausmus, todėl kontaktai bus lengvai užmezgami ir lygiai taip pat lengvai išardomi. Dauguma apsiribos trumpalaikiais ryšiais dėl greito malonumo. Išsiskyrimai vyks lengviau nei kitais metais, be didelių konfliktų ir įžeidinėjimų.

O susituokusios poros elgsis priešingai. Jos bus ištikimesnės ir nelinkusios leistis į trumpalaikius nuotykius. Sustiprės šeimos. Padidės gimstamumas.

Verta užsiminti ir apie finansinę sferą. Kaip tvirtina astrologai, metų globėja Kiaulė labai atsainiai žiūri į pinigus. Spėjama, kad ir žmonės uždirbs pinigų be didelių pastangų, todėl lengvai juos leis. Bus nesunku skolintis, imti kreditus, tik sunkiai seksis juos atiduoti. Patartina pataupyti pinigus iki rudens ir nepirkti brangių daiktų.

Kiaulės metais žmonės nebus linkę klausyti gydytojų patarimų, kreipti dėmesio į pirmuosius negalavimų simptomus, todėl padidės rimtų ligų tikimybė. Užleistas ligas vis tiek teks gydyti, tačiau gydymas daugiau kainuos. Kiaulė nemėgsta kontroliuoti savo poelgių, dėl to žmonės patirs daugiau netikėtų traumų.

Kiaulė sugeba apgaudinėti, sukčiauti ir krėsti kiaulystes. Realiame gyvenime dalis žmonių stengsis tapti „gudresniais“ už kitus, bandys apgaule pasisavinti kitų pinigus ar turtą. Dėl to iširs ne viena draugystė.

AVINAS

(03 21–04 20)

2019 m. Avinams atvers naujas galimybes: nors pirmuosius metų mėnesius jūs būsite kiek pasimetę ir bandysite susivokti savyje, balandį ar gegužę viskas susidėlios į savo vietas. Nebijokite permainų – viskas bus tik į gera, ir vėliau stebėsitės, kodėl anksčiau nesiėmėte naujos veiklos.

Pirmasis 2019 m. ketvirtis yra labai palankus keisti darbą, pradėti lankyti kursus ar imtis nuosavo verslo. Net ir tada, jei jus kankins abejonės, nebijokite žengti ryžtingo žingsnio, nes tai turės didelę įtaką jūsų asmeninei sėkmei. Jei planuojate investuoti, tam labiausiai tinkamas bus 2019 m. vasario mėnuo. Pirmojoje metų pusėje gali atsirasti neplanuotų išlaidų, tačiau nėra reikalo nerimauti – darbštūs Avinai visada randa būdų, kaip išvengti pinigų trūkumo.

Antroji metų pusė finansiškai bus stabilesnė, tikėtina, kad jums pavyks padidinti pajamas ir pinigų trūkumo nebejausite.

2019 m. Avinams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo mitybai, ypač kovo–liepos mėnesiais. Net ir tada, kai būsite labai užsiėmę (tikėtina, kad taip ir bus), venkite nesveikų užkandžių. Jeigu prastai pasijustumėte, atidėkite darbus į šalį ir apsilankykite pas gydytoją. Taip pat Avinams rekomenduojama būti atsargesniems – 2019 m. bus didesnė traumų ir nelaimingų atsitikimų rizika.

Nors ateinančiais metais įvairios veiklos jums tikrai netrūks, patartina bent kartais sulėtinti tempą ir skirti laiko vien tik sau: pasivaikščiojimas gryname ore ar gulėjimas vonioje leis jums susidėlioti mintis ir svarbius sprendimus galėsite priimti kur kas paprasčiau. Be to, nepamirškite, kad esate ne vieni – draugai ir artimieji tikrai pasiilgs jūsų dėmesio.

 

JAUTIS

 

(04 21–05 20)

2019-ieji Jaučiams bus puikus metas siekti asmeninių tikslų. Palanku užsiimti nauja veikla, keisti karjeros kryptį, pradėti studijuoti. Tai – asmeninio tobulėjimo metai, kurie į Jaučio gyvenimą įneš naujų, dar neatrastų spalvų. Gegužės–rugsėjo mėnesiai bus itin palankūs padidinti asmenines pajamas, tad labai svarbu nepraleisti savo progos. Nors dirbti reikės tikrai nemažai, su visomis užduotimis susitvarkysite greitai ir sklandžiai, taigi, pervargimas Jaučiams negresia.

Pirmoje 2019 m. pusėje rekomenduojama pabaigti senus darbus, nes priešingu atveju jie taip ir liks užmarštyje. Patartina vengti neapgalvotų pirkinių, nes tokiu atveju nė nepajusite pagerėjusios finansinės situacijos. Maža to, išaugę poreikiai gali lemti pinigų stygių, o jau tada teks svarstyti, iš kur būtų galima jų pasiskolinti. Neskubėkite priimti didelių finansinių įsipareigojimų – tam 2019 m. nebus palankūs. Vis dėlto, jei svarstote įsigyti naują būstą, žvaigždės žada, kad tam bus palankiausi balandžio–gegužės mėnesiai, tad nepraleiskite savo šanso.

Nors Jaučiai dažniausiai pasižymi stipria sveikata, 2019 m. reikės laikytis tam tikrų apribojimų. Itin atsakingai vartokite vaistus – jei susirgsite, neskubėkite į vaistinę, geriau apsilankykite pas gydytoją ir atlikite sveikatos tyrimus. Taip pat patartina gerokai sumažinti alkoholio vartojimą ar apskritai jo atsisakyti. Jei ketinate mesti svorį, tam bus palankiausi balandžio–gegužės mėnesiai, tačiau sveikos mitybos ir mankštos vertėtų nepamiršti visus metus. Jaučiams ateinantys metai bus itin palankūs atsisakyti žalingų įpročių – tai bus gana paprasta ir beliks stebėtis, kodėl anksčiau to nepadarėte. Tikėtina, kad 2019-aisiais Jaučiai į gyvenimą pradės žiūrėti visai kitomis akimis, taigi, pokyčiai tiesiog neišvengiami.

DVYNIAI

 

(05 21–06 21)

2019 m. Dvyniai norės pokyčių. Tikėtina, kad ieškosite galimybių keisti darbo sritį ar tiesiog bandysite rasti geriau apmokamą darbą. Karjeros pokyčiams palankiausi bus sausio–balandžio mėnesiai, todėl savo planų rekomenduojama ilgai neatidėlioti. Vis dėlto teigiamų pokyčių finansinėje srityje bus galima tikėtis tik antroje metų pusėje, tad iki tol geriausia neplanuoti stambių pirkinių ar didelių finansinių įsipareigojimų.

Metų pradžioje rekomenduojama grąžinti skolas, kiek įmanoma labiau riboti savo išlaidas, o balandžio–gegužės mėnesiais gali tekti dar labiau susiveržti diržus.

2019-ieji bus itin sėkmingi menininkams, kurie tikrai ras būdų, kaip save realizuoti. Kūrybinis įkvėpimas lydės ištisus metus, todėl galėsite džiaugtis puikiais darbo rezultatais. 2019 m. Dvyniams puikiai seksis realizuoti įvairias savo idėjas – net ir tas, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo beprotiškos. Svarbiausia, kad pradėti darbai nebūtų atidedami į šalį ir jiems skirtumėte pakankamai dėmesio ir laiko. Nors ateinančiais metais veiklos netrūks, Dvyniai ras laiko ir būdų atsipalaiduoti, ir tai bus tik į naudą jų savijautai ir sveikatai.

Atostogas geriausia planuoti metų pradžioje arba paskutinį 2019 m. ketvirtį. Kiaulės metais Dvyniai gali skųstis kvėpavimo takų problemomis, todėl labai svarbu laiku pastebėti ligą ir kreiptis į gydytoją. Rūkantiems Dvyniams primygtinai rekomenduojama atsisakyti šio žalingo įpročio, nes 2019 m. gali atsirasti rimtų sveikatos sutrikimų. Šio Zodiako ženklo atstovams ypač svarbu saugoti savo sveikatą rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais, kai bus didesnė traumų rizika. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama užsiimti ekstremaliu sportu, vertėtų atsargiau vairuoti, vengti tolimų kelionių.

VĖŽYS

 

(06 22–07 22)

2019 m. Vėžiams gali tekti prisiimti didesnę atsakomybę. Tikėtina, kad darbe turėsite daugiau įsipareigojimų, jų netrūks ir namuose. Neišsigąskite – visa tai bus tik į gera, be to, atsakomybės perdavimas paprastai reiškia tai, kad jumis pasitikima. Darbe galima tikėtis paaukštinimo, o namuose – šeimos pagausėjimo, todėl 2019-ieji Vėžiams žada tikrai nemažai iššūkių.

Kiaulės metai bus tinkami planuoti būsto įsigijimą, pradėti nuosavą verslą ar investuoti. Tam bus palankūs visi ateinantys metai, todėl galite neskubėti priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Asmeniniam tobulėjimui bus palankiausi kovo–rugsėjo mėnesiai, šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria lankyti kursus, mokytis naujų dalykų ar tiesiog tobulinti turimus įgūdžius.

Nors 2019-ieji bus gana sėkmingi, gali tekti susidurti ir su tam tikrais nemalonumais. Niekam ne paslaptis, kad pavyduoliai tiesiog negali pakęsti žmonų, kuriems sekasi, taigi, kažkas gali bandyti jums pakenkti. Labai svarbu, kad atskirtumėte, kas yra jūsų tikrieji draugai, o kas tiesiog siekia asmeninės naudos. Stenkitės kuo mažiau kalbėti apie savo idėjas ar ateities planus, verčiau veikite tyliai. Kiaulės metais Jums rekomenduojama bendrauti tik su tais žmonėmis, kuriais tikrai pasitikite ir su kuriais jaučiatės jaukiai. Žinoma, bendravimo su kolegomis ar verslo partneriais išvengti nepavyks, tačiau turite žinoti, ko tikėtis.

Tikėtina, kad 2019 m. Vėžiams teks susidurti su tam tikromis įsisenėjusiomis sveikatos problemomis, kurių negalima ignoruoti. Kad ir kokie būtumėte užsiėmę, atminkite, kad sveikata – brangiausias jūsų turtas.

LIŪTAS

 

(07 23–08 23)

2019-ieji Liūtui žada nemažai netikėtumų, todėl būkite nusiteikę bet kam. Kiaulės metais šio Zodiako ženklo atstovams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti sau ir savo artimiesiems, o visa kita gali ir palaukti. 2019 m. bus galima užglaistyti senus nesutarimus, susitikti su seniai matytais bičiuliais bei užmegzti naujų pažinčių.

Liūtams ateinantys metai žada tikrai daug malonių akimirkų, tačiau tik tuomet, jei turėsite noro dažniau išeiti iš namų ir iš... biuro. Jei esate pratę dirbti viršvalandžius, pagalvokite, ar tai tikrai būtina. Jei daugiau laiko skirsite sau ir savo šeimai, jausitės labiau pailsėję, taigi, darbai bus atliekami kur kas greičiau ir įdedant mažiau pastangų.

Pirmoje metų pusėje norėsite išbandyti kažką naujo, nestokosite originalių idėjų. Tai – palankus metas kūrybine veikla užsiimantiems žmonėms, nes įkvėpimo tikrai netrūks.

Žvaigždės žada, kad produktyviausias laikotarpis bus nuo birželio iki lapkričio, taigi, jei planuojate imtis naujų darbų ar įgyvendinti senus sumanymus, šis laikotarpis tam labai tiks. Būsite labai entuziastingi, tačiau pasistenkite neperdegti, be to, 2019 m. nerekomenduojama priimti skubotų sprendimų

Didžiausi pokyčiai tikėtini rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais, kai tam tikri įvykiai gali turėti didelės įtakos jūsų netolimai ateičiai.

Liūtų finansinė padėtis 2019 m. išliks tokia pat, kokia buvo praėjusiais metais. Jei norėsite prašyti didesnio atlyginimo, tam bus palankesnė antroji metų pusė. Iki tol patartina savo darbais įrodyti, kad esate to verti, nes priešingu atveju jūsų prašymas gali būti atmestas.

Liūtams rekomenduojama pakankamai dėmesio skirti savo sveikatai: galimi virškinimo sutrikimai, taip pat bus didesnė rizika susirgti kvėpavimo takų ligomis.

MERGELĖ

 

(08 24–09 23)

2019 m. Mergelėms bus labai palankūs. Žvaigždės žada asmeninį tobulėjimą ir darnius santykius su artimaisiais. Šie metai Mergelėms buvo kiek įtempti, teko ieškoti vidinės ramybės ir veiksmingų atsipalaidavimo būdų. Laimei, 2019-ieji Mergelėms bus atokvėpio metai. Galų gale sulauksite pripažinimo – galbūt darbdavys sutiks pakelti jums atlyginimą ar paaukštinti. Tai, ko tikslingai siekėte, tikrai nebus pamiršta ir už tai sulauksite atlygio.

2019 m. Mergelės bus optimistiškai nusiteikusios, į sunkumus žvelgs gerokai paprasčiau, o tai teigiamai atsilieps santykiuose su aplinkiniais. Jei praeityje buvo nesutarimų su draugais ar giminaičiais, Kiaulės metais turėsite puikią progą tai ištaisyti. Jei turite naujos veiklos sumanymų, jūsų idėjos bus tinkamai įvertintos, tikėtina, kad gausite vertingų patarimų, kaip galėtumėte jas įgyvendinti. Atminkite, kai kurie darbai bus atliekami kur kas paprasčiau, jei tiesiog paprašysite kitų žmonių pagalbos.

Nuo balandžio iki rugpjūčio gali tekti daugiau padirbėti, tačiau šiuo laikotarpiu jausite energijos antplūdį ir galėsite nuveikti daugiau nei bet kada.

Jei planuojate įsigyti būstą, tam bus palankiausias balandžio mėnuo. Taip pat šį mėnesį galite planuoti įvairius stambius pirkinius, investuoti. Rugpjūčio mėnesį Mergelės turėtų būti atsargesnės pasirašydamos sutartis, nes tai padės išvengti apgaulių.

Ateinančiais metais Mergelės turėtų jaustis gana gerai – jokių papildomų sveikatos sutrikimų žvaigždės nenumato. Vis dėlto vertėtų daugiau dėmesio skirti svorio kontrolei, ypač rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais. Šiuo laikotarpiu priaugti kilogramai nenorės labai greitai ištirpti, todėl pasistenkite sveikiau maitintis ir daugiau.

 

SVARSTYKLĖS

 

(09 24–10 23)

2019-ieji Svarstyklėms bus asmeninio tobulėjimo metai. Palanku užsiimti nauja veikla, keisti karjeros kryptį ar kelti kvalifikaciją. Visi darbai, kurių imsitės ateinančiais metais, vyks sklandžiai ir be didelių pastangų, todėl pasinaudokite šia galimybe. Jei planuojate keisti darbą, tam palankiausias bus rugpjūtis. Šį mėnesį taip pat palanku įgyvendinti naujus sumanymus bei pabaigti senus darbus.

Gali atrodyti, kad visi yra nusiteikę jums pagelbėti, tačiau būkite atsargūs – ne visi bus vedami vien tik geriausių ketinimų.

Finansinė situacija bus pakankamai gera, tačiau gegužės–birželio mėnesiais vertėtų riboti savo išlaidas, vengti nebūtinų pirkinių. Taip pat šiuo laikotarpiu patartina saugotis ilgapirščių, venkite su savimi nešiotis dideles pinigų sumas, vertingus daiktus geriau palikite namuose.

Antroje metų pusėje turėsite galimybę padidinti asmenines pajamas, tikėtina, kad rasite atsakymą, kodėl anksčiau nepavykdavo uždirbti daugiau. Taip galėjo nutikti ir dėl kvalifikacijos stokos, todėl pasvarstykite apie jos kėlimo galimybes. Rugsėjo pabaigoje piniginė gali gerokai pastorėti, ir tai nebūtinai bus sunkiu darbu uždirbti pinigai. Galbūt laimėsite loterijoje, o gal paveldėsite nemažą pinigų sumą... Vis dėlto krūvai loterijos bilietų tikrai nereikėtų švaistyti pinigų – sėkmė šypsosis toms Svarstyklėms, kurios mažiausiai to tikėsis.

Didelių sveikatos sutrikimų 2019 m. Svarstyklėms nenumatoma, tačiau išskiriami du pavojingiausi mėnesiai – gegužė ir rugpjūtis. Šiais mėnesiais reikėtų vengti ekstremalaus sporto, taip pat rekomenduojama atsargiau vairuoti. Pirmoje metų pusėje gali trūkti jėgų užsiimti įprasta veikla, tačiau gulėjimas lovoje situacijos tikrai nepataisys. Atminkite, kad mankšta gali daryti tikrus stebuklus, todėl pasistenkite kuo daugiau judėti.

SKORPIONAS

 

(10 24–11 22)

Kiaulės metai Skorpionams bus darbingi. Gali būti, kad visų darbų nespėsite atlikti patys, todėl kreipkitės pagalbos į artimuosius. Net jei iki šiol nebuvote pratę dirbti komandoje, ateinančiais metais įsitikinsite, kad kolektyvinis darbas gali tiesiog kalnus nuversti.

Nuo kovo iki rugsėjo jausitės labai energingi, tačiau spalį norėsite poilsio. Tai – palankus metas planuoti keliones, jei jau seniai nebuvote užsienyje, turėsite puikią progą aplankyti savo svajonių šalį.

Gegužės–birželio laikotarpiu patirsite daug smagių akimirkų, tikėtina, kad susitiksite su seniai matytais draugais ar giminaičiais. Net ir tada, kai atrodys, kad negalite atidėti darbų, po poros dienų poilsio viskas atrodys visai kitaip. Atminkite, kad darbas ne visada puošia žmogų – poilsis taip pat labai svarbus.

Nuo spalio mėnesio iki metų pabaigos Skorpionams žvaigždės žada netikėtų pokyčių, tačiau neišsigąskite – viskas tik į gera. Jei planuojate įgyvendinti naujus sumanymus, tam labiausiai tiks spalis ir lapkritis. Šie mėnesiai taip pat labai palankūs tartis dėl didesnio užmokesčio ar paaukštinimo darbe.

Jei planuojate kurti nuosavą verslą, nelaukite metų pabaigos – tam labiausiai tiks balandžio mėnuo. Investuotojams bus palankiausia pirmoji balandžio savaitė ir pirmoji gegužės pusė. Žvaigždės žada, kad Skorpionų finansinė padėtis pagerės paskutinį metų ketvirtį, iki tol reikėtų vengti didelių išlaidų ir neapgalvotų pirkinių.

2019 m. Skorpionai sveikata beveik nesiskųs, tačiau balandžio mėnesį bus didesnė kvėpavimo takų infekcijų tikimybė. Ateinantys metai bus palankūs bandantiems mesti rūkyti ir norintiems atsikratyti antsvorio. Gerų rezultatų pavyks pasiekti vien tik valios pastangomis.

ŠAULYS

 

(11 23–12 21)

 

2019 m. Šauliui rekomenduojama atsisakyti nereikalingos veiklos ir susitelkti tik į tai, kas būtina ir kas iš tiesų teikia džiaugsmą. Jei anksčiau vis skųsdavotės laiko trūkumu, Kiaulės metais ši problema jau nebus tokia aktuali.

Pirmąjį metų ketvirtį palanku mokytis naujų dalykų, tobulinti turimus įgūdžius, mokytis užsienio kalbų. Šauliams, planuojantiems keisti karjeros kryptį, tam palankiausias metas bus nuo balandžio iki rugpjūčio. Metų pradžioje gali atrodyti, kad viskas stovi vietoje ir net tuomet, kai įdedama tikrai daug pastangų, rezultatas yra ne toks, kokio tikimasi. Viskas turėtų pasikeisti kovo–balandžio mėnesiais, tačiau iki tol gali tekti gerai paplušėti.

Nuo rugsėjo mėnesio būsite kur kas optimistiškiau nusiteikę, tikrai rasite būdų, kaip praskaidrinti savo niūrią kasdienybę, o įvairių džiuginančių dalykų tikrai netrūks. Pirmoje metų pusėje rekomenduojama grąžinti skolas ir vengti didelių finansinių įsipareigojimų. Iki gegužės mėnesio galite skųstis prastesne finansine situacija, tačiau viskas pasitaisys antroje metų pusėje.

Rugsėjo mėnesį Šauliams žvaigždės žada didesnes karjeros galimybes bei didesnį darbo užmokestį, tačiau labai svarbu tai, kad nepraleistumėte savo progos.

Didžiausia sėkmė 2019 m. šypsosis tiems Šauliams, kurie yra gimę pirmąją šio Zodiako ženklo dekadą.

Sportuojantiems Šauliams 2019 m. reikėtų saugotis traumų, nes jų tikimybė bus itin didelė. Ateinančiais metais bus palanku planuoti sveikatinimosi procedūras, jei bus reikalinga operacija, po jos Šauliai greitai atsigaus. 2019 m. svarbu neatidėlioti vizitų pas gydytoją, palanku šalinti įsisenėjusias sveikatos problemas, pradėti sveikiau maitintis bei atsisakyti žalingų įpročių.

OŽIARAGIS

 

(12 22–01 20)

2019 m. Ožiaragiai gali graužtis dėl 2018 m. pabaigoje padarytų sprendimų, tačiau nėra nė vieno dalyko, kurio negalėtumėte ištaisyti.

Metų pradžioje rekomenduojama klausyti savo širdies balso – būtent tai jums padės priimti tinkamą sprendimą. Taip pat nebijokite prašyti savo artimųjų patarimo ar pagalbos – jie sunkioje situacijoje jums tikrai galės ir norės pagelbėti.

Dėl didelio užimtumo kurį laiką buvote primiršę savo artimuosius ir draugus, tad 2019 m. pirmoje pusėje patartina dažniau susitikti su seniai matytais bičiuliais, aplankyti toli gyvenančius giminaičius. Ateinantys metai taip pat bus labai palankūs kelionėms, tad tuomet, jei jau seniai lankėtės užsienyje, dabar tam turėsite tikrai nemažai progų.

Nors metų pradžioje gali atrodyti, kad 2019 m. tikrai nieko gero nežada, viskas priklausys tik nuo jūsų pačių.

Vasario–kovo mėnesiais turėsite nemažai galimybių pakeisti savo gyvenimą, todėl labai svarbu pasinaudoti pasitaikiusiomis progomis. Darbe gali atrodyti, kad visi tik ir bando jums paprieštarauti, tačiau išmokite išklausyti kitų nuomonę ir ją priimti. Jei darbinė aplinka atrodys pernelyg slegianti, ir čia neturėsite jokių galimybių tobulėti, pagalvokite apie darbo vietos (ar net srities) keitimą. Kovo mėnuo bus palankiausias metas kardinaliems karjeros pokyčiams, tad pasinaudokite šia galimybe.

Finansinė situacija visus metus bus stabili, tačiau žvaigždės rekomenduoja per daug neišlaidauti ir bent dalį atlyginimo atsidėti taupymui. 2019 m. bus keli gana sunkūs periodai, tačiau jie greitai praeis. Jei tektų skolintis pinigų, tai geriausia daryti birželio pabaigoje–liepos pradžioje.

Ateinančiais metais Ožiaragiai gali skųstis skrandžio skausmais, todėl labai svarbu pakankamai dėmesio skirti tinkamai mitybai.

 

VANDENIS

 

(01 21–02 19)

2019-ųjų pradžia Vandeniui nebus lengva – gali būti, kad jus pasieks netikėtos naujienos, kurios tikrai nedžiugins. Neišsigąskite – tikrai rasite sprendimų, kaip būtų galima ištaisyti susiklosčiusią situaciją, ir tai padaryti nebus labai sunku.

Didesnės sėkmės gali tikėtis menininkai – tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti savo svajones ar net gerokai padidinti gaunamas pajamas.

Pirmąją metų dalį būsite labai užsiėmę, tačiau finansinė padėtis išliks tokia pati, kokia buvo pastaruosius dvejus metus. Jei planuojate investuoti ar pradėti nuosavą verslą, žvaigždės rekomenduoja palaukti antros metų pusės.

2019 m. Vandeniams patartina nesiskolinti pinigų ir vengti nebūtinų išlaidų. Ateinančiais metais pinigų taupymas nepareikalaus labai didelių pastangų, tad rekomenduojama kas mėnesį atsidėti bent nedidelę dalį atlyginimo.

Balandžio–rugpjūčio laikotarpis bus labai palankus naujų darbų planavimui, darbo vietos keitimui bei asmeniniam tobulėjimui. Jei jau seniai svarstote keisti darbo sritį, 2019 m. tam bus tikrai palankūs, tačiau turėtumėte būti ryžtingesni.

Taip pat Kiaulės metai Vandeniams bus palankūs naujų pažinčių mezgimui bei susitikimams su seniai matytais bičiuliais. Jei planuosite kelionę, tam labiausiai tiks lapkričio mėnuo – šiuo laikotarpiu galėsite pelnytai pailsėti nuo kasdienių darbų. Lapkričio mėnesį taip pat pasiteisins spontaniškai priimti sprendimai, todėl atsiradus naujų galimybių ilgai svarstyti nevertėtų.

Naujų darbų pristatymui bus palankiausi balandžio–rugpjūčio mėnesiai, šiuo laikotarpiu galite sulaukti tikrai nemažai palaikymo ir itin gerų įvertinimų. Metų pabaiga Vandeniams bus gana rami, didelių pokyčių žvaigždės nenumato.

Liepos–rugsėjo mėnesiais Vandenius gali varginti įsisenėję sveikatos sutrikimai, todėl labai svarbu laiku kreiptis į gydytojus. Šis laikotarpis taip pat bus labai palankus sveikatinimosi procedūroms, mitybos pokyčiams ir t. t.

ŽUVYS

 

(02 20–03 20)

2019-ieji Žuvims žada daug naujovių ir netikėtumų. Iki šiol atrodė, kad gyvenimas teka įprasta vaga, ir tai kėlė nuobodulį, tačiau ateinančiais metais viskas pasikeis. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui, palanku užsiimti nauja veikla, lankyti kursus, mokytis užsienio kalbų ir t. t.

Iki birželio mėnesio gali atrodyti, kad niekas jūsų nepalaiko, todėl norėsite maištauti. Vis dėlto antroje metų pusėje tikrai sulauksite ne tik palaikymo, bet ir nuoširdžių patarimų, todėl užsiimti mėgstama veikla galėsite be jokių keblumų. Tikėtina, kad jums į galvą šaus genialių idėjų, kurių įgyvendinimui bus palankesnė antroji metų pusė. Apie neįgyvendintus sumanymus garsiai nekalbėkite – tikrai netrūks žmonių, kurie norės tuo pasinaudoti.

Pirmoji metų pusė bus palanki užbaigti pradėtus darbus bei grąžinti skolas. Jei planuojate investuoti, tai geriausia daryti nuo birželio mėnesio, nes iki tol investuoti pinigai gali nesugrįžti.

2019 m. Žuvų finansinė situacija taps stabilesnė – didelė tikimybė, kad būsite paaukštinti darbe, todėl gausite didesnį atlyginimą. Darbinė veikla nepareikalaus tiek daug pastangų, kiek jų teko įdėti pernai, todėl turėsite daugiau laisvo laiko.

Jei planuosite kelionę, tam geriausia rinktis birželio mėnesį. Taip pat 2019 m. birželį patartina daugiau laiko skirti savo draugams ir artimiesiems: aplankykite seniai matytus bičiulius, suorganizuokite giminės susitikimą ar pan., nes žvaigždės jums žada tikrai daug malonių akimirkų.

Ateinančiais metais Žuvims rekomenduojama labiau saugoti sveikatą – gali sustiprėti sezoninių alergijų simptomai, pasireikšti kvėpavimo takų ligos. Rugpjūtį ir rugsėjį jūsų sveikata bus silpniausia, tad šiuo laikotarpiu reikėtų saugotis peršalimo ir įvairių traumų.

ŠALTINIS: alfa.lt

2018 12 30 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt