trečiadienis, liepos 6 d.
2022 m. „Oskarai“: emocionalus W. Smithas atsiprašė po kivirčo su Ch. Roku
Alfa.lt
Scanpix
Willas Smithas

Willas Smithas pagaliau yra „Oskaro“ laureatas. Atsiimdamas apdovanojimą, aktorius atsiprašė už prieš tai ant scenos įvykusį kivirčą su komiku Chrisu Roku, skelbia Eonline.

„Karaliaus Ričardo“ žvaigždė laimėjo apdovanojimą už geriausią pagrindinio vaidmens aktorių už Veneros ir Serenos Williams tėvo įkūnijimą per 2022 m. „Oskarų“ ceremoniją, vykusią Holivudo Dolby teatre kovo 27 d.

W. Smithas buvo nominuotas įspūdingame talentų sąraše, įskaitant Javierą Bardemą, Benedictą Cumberbatchą, Andrew Garfieldą ir Denzelį Washingtoną.

W. Smithas susijaudino per savo apdovanojimo priėmimo kalbą ir atsiprašė po to, kai sukrėtė publiką ir žiūrovus, trenkdamas Ch. Rockui už tai, kad jis juokavo apie Jadą Pinkett Smith anksčiau pasirodymo metu.

„Noriu atsiprašyti Akademijos, noriu atsiprašyti visų savo kolegų nominantų, – su ašaromis akyse sakė Smithas. – Tai graži akimirka, ir aš neverkiu, kad laimėjau apdovanojimą, tai ne apie apdovanojimą.“

„Menas imituoja gyvenimą, aš atrodau kaip išprotėjęs tėvas, – pridūrė jis, kai kurie žiūrovai juokėsi. – Meilė priverčia tave daryti beprotiškus dalykus.“

„Noriu padėkoti Venus, Serenai ir visai Williamsų šeimai, kad patikėjote man savo istoriją. Būtent tai ir noriu padaryti. Noriu būti tokio rūpesčio ir meilės ambasadoriumi“, – tęsė aktorius.

Toliau kalbėdamas apie savo personažą Ričardą, W. Smithas sakė: „Richardas Williamsas buvo nuožmus savo šeimos gynėjas. Šiuo metu mano gyvenime, šią akimirką esu priblokštas to, ką Dievas ragina mane daryti ir būti šiame pasaulyje. Kurdamas šį filmą turiu apsaugoti Aunjanue Ellis, kuris yra vienas stipriausių ir subtiliausių žmonių, kuriuos aš kada nors sutikau. Turiu apsaugoti Saniyya ir Demi, dvi aktores, vaidinančias Venerą ir Sereną... Esu raginamas savo gyvenime mylėti ir ginti žmones.“

Alfa.lt primena, kad incidentas įvyko, kai geriausio dokumentinio filmo apdovanojimą pristatęs Ch. Rokas publikoje juokavo apie W. Smitho žmoną Jadą Pinkett Smith: „Jada, aš tave myliu. „G.I. Jane 2“, nekantrauju, kol pamatysiu tave.“

53 metų W. Smithas nusijuokė, o 50 metų J. Pinkett Smith nusišypsojo nesužavėta veido išraiška. W. Smithas, kuris ceremonijoje pretendavo į geriausio aktoriaus titulą, užlipo ant scenos ir trenkė 57 metų komikui per veidą.

2022 03 28 16:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt