pirmadienis, liepos 6 d.
20-metė tuoj taps jauniausia milijardiere, ko reikia, kad persekiotų tokia sėkmė?
tiesa.com

Nors garsiajai Kylie Jenner dar tik 20 metų, jei jos makiažo verslas ir toliau bus toks sėkmingas, ji taps jauniausia milijardiere, šį titulą gavusia savo darbu, o ne paveldėjimo keliu.

Dukrelę Stormi auginanti Kylie atsidūrė ant žurnalo „Forbes“ viršelio. Jame bus pristatytos Amerikos milijardierės moterys.

Nors Kylie dar nėra vadinama milijardiere, iki šio titulo jai liko labai nedaug. Tikriausiai daugelis smalsauja, kiek turtų turi ji ir kiti Kardashianų šeimos nariai?

Nors ne vienas abejoja, ar K. Jenner turtus tikrai susikrovė savo sunkiu darbu, faktas tai, kad didžioji dalis jos finansų sudaro 2016-aisiais įkurtos makiažo kompanijos „Kylie Cosmetics“ pelnas.

Iš pradžių mergina pardavinėjo lūpų makiažo priemones, tačiau vėliau jos siūlomų prekių pasiūla išaugo. Kad Kylie sukurti produktai ir ji pati sulauks didelio pasisekimo šioje industrijoje, paaiškėjo tada, kai apie lūpų makiažo priemonių pristatymo datą ji pranešė savo 110 mln. instagramo sekėjų. Tinklalapyje, kuriame ir buvo galima įsigyti taip ilgai lauktų makiažo priemonių, jų neliko per kelias minutes. „Kylie Cosmetics“ siūlo įsigyti ne tik lūpoms, bet akims ir kitoms veido dalims skirtų makiažo priemonių.

Šiuo metu K. Jenner tinklas vertas daugiau nei 900 mln. dolerių. Daugiau nei du trečdaliai šios sumos, net 630 mln. dolerių, atėjo būtent iš jos sukurtos makiažo imperijos. Kitą dalį pajamų, kaip teigia portalas Forbes.com, mergina gavo iš reklamos ir modelio darbo. Turėdama didžiulį skaičių sekėjų internete, už įvairias paslaugas, apie kurias praneša socialiniame tinkle, Kylie gali prašyti išties solidaus atlygio.

Jauniausia Kardashianų šeimos narė, pasak tinklalapio Metro.co.uk, yra turtingesnė net už savo seserį Kim Kardashian. Pastarosios tinklas vertinamas 350 mln. dolerių. Realybės šou žvaigždė taip pat neseniai įkūrė savo makiažo liniją „KKW Beauty“. Galbūt ji tai padarė įkvėpta savo jaunesnės sesers sėkmės ir taip pat bando tapti milijardiere?

Kris Jenner, šeimos narių vadybininkė, sau pasiima dalį kiekvienos dukters atlygio. Remiantis žurnalo „Time“ pateiktais duomenimis, jos turtai siekia daugiau nei 60 mln. dolerių.

Modelio Kendall Jenner turtas yra įvertintas 18 mln. dolerių, o jos seserys Kourtney ir Khloe – atitinkamai 35 mln. ir 40 mln. dolerių.

Taigi, nepaisant jauno amžiaus, Kylie puikiai supranta, kaip reikia vadovauti verslui, ko nori klientai ir kaip efektyviai išnaudoti socialinius tinklus. Galbūt viso to greitai milijardiere tapsianti mergina išmoko iš savo šeimos, tačiau tik tokias aukštumas ji sugebėjo pasiekti pati arba padedama gerai surinktos komandos.

ŠALTINIS:alfa.lt

[IN=https://www.instagram.com/p/BlD4j7Bgjhy/?utm_source=ig_embed]

2018 07 13 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt