pirmadienis, liepos 13 d.
24 kilogramus priaugusi Oksana Pikul – Jasaitienė: „Svarstau kreiptis į plastikos chirurgus”
tiesa.com

Vos prieš pusantro mėnesio sūnaus susilaukusi grupės „Naujos pupytės“ įkūrėja Oksana Pikul – Jasaitienė pirmą kartą ryžosi įsileisti filmavimo kameras į savo prabangius namus Vilniaus pakraštyje.

Visuomet veikli ir dažnai seksualiausia Lietuvos moterimi vadinama Oksana pasirodė gerokai pasikeitusi.

Per nėštumą Oksana Pikul – Jasaitienė priaugo net 24 kilogramus. „Nėštumo metu dievinau sūrį. Pačioje pradžioje, kaip ir daugeliui moterų, patiko marinuoti pomidoriukai, agurkėliai, o marinatą gėriau kaip kompotą“, - juokėsi dainininkė.

Nedidelio ūgio, smulkaus sudėjimo dainininkei jau nukrito keturiolika kilogramų, tad numesti liko dar dešimt. „Kol kas nesilaikau dietų, nes krūtimi maitinu sūnų ir man svarbiausia jo gerovė“, – tikina Oksana. Atlikėja priduria, kad netgi jei nepavyks atgauti buvusių formų, ji neatmeta galimybės pasinaudoti plastikos chirurgų pagalba.

Oksana Pikul – Jasaitienė jau netrukus iškeliaus į Siciliją, kur vienoje krepšinio komandoje žaidžia jos vyras Simas Jasaitis. Vos prieš pusmetį Oksana žadėjo neaukoti savo karjeros ir populiarumo dėl santuokos, ji tikino viską suderinsianti. Vis dėlto gimus sūnui Dominykui dainininkė pakeitė savo nuomonę.

[1411]

[1412]

2015 10 05 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt