pirmadienis, rugsėjo 21 d.
4 meškos įsilaužė į turistų namelį ir išsinešė gėrimus bei užkandžius: tai buvo neįtikėtina
Alfa.lt

Dviejų moterų atostogos pakrypo netikėta linkme. 4 meškos įsilaužė į jų namelį ir išsinešė maistą bei gėrimus, skelbia People.

Michelle Eberhart su drauge ilsėjosi kalnų namelyje Gatlinburge, Tennesėje, kai juodas lokys sugebėjo atsidaryti užrakintas duris ir įeiti į namelio vidų, pranešė CNN. 

„Ji tik pažiūrėjo ir pradėjo keistai judėti, aš nesupratau, kas vyksta“, - M. Eberhart sakė naujienų portalui. „Taigi, aš šiek tiek pasitraukiau ir supratau, dėl ko ji išsigando“.

M. Eberhart sakė, kad ji ir jos draugė nubėgo į antrą aukštą slėptis, kai lokys vaikščiojo namelio viduje. Laikui bėgant situacija dar pablogėjo - atėjo dar trys lokiai.

„Jie išvertė šiukšles, numetė knygą, kelias kortų kalades, sujaukė daug mūsų daiktų“, - sakė moteris. „Ant sienų ir grindų matėsi draskymo žymės“, - pridūrė ji.

Moterys paskambino policijai ir meškos išbėgo iš namelio, kai atvyko pagalba, skelbė CNN. Pareigūnai sugebėjo išgasdinti vieną iš lokių, kad šis pabėgtų iš teritorijos.

M. Eberhart sakė ABC, kad meškos pavogė maisto - saldumynų, bulvių traškučių. Ji taip pat sakė, kad meškos pasiėmė dvi kolos skardines ir du butelius alaus, taip pat moters vaistus nuo alergijos.

„Tai buvo tiesiog neįtikėtina, jaučiau, lyg turime pabėgti iš čia ir būti saugioje vietoje“, - sakė moteris.

2020 05 13 17:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt