antradienis, balandžio 13 d.
5 dalykai, kurie sugadino Meghan ir Kate draugystę
Alfa.lt

Šaltiniai atskleidė daugiau detalių apie įvykius, dėl kurių dvi karališkos poros atsisuko viena kitai nugaras, skelbia Daily Star.

Netylant kalboms apie šokiruojantį Harry ir Meghan interviu su Oprah, ekspertai teigė, kad ne tik pokalbyje paminėtas įvykis su pamergės suknele išardė porų santykius.

Interviu metu Princas Harry atskleidė, kad jo ir brolio Williamo santykiai šiuo metu atšalę. „Tikėkimės, kad laikas viską išgydys“, - sakė Harry.

Tuo tarpu Meghan pasakojo, kad ji iškrito iš Didžiosios Britanijos spaudos, kai buvo skelbiama, kad ji pravirkdė Kate dėl Princesės Charlotte's pamergės suknelės likus keletui dienų iki Meghan ir Harry vestuvių.

Meghan sakė, kad tiesa tokia, jog Kate ją pravirkdė ir ji liko įskaudinta bei pikta, kad karališkoji šeima nepasakė tiesos.

Vis dėlto, portalai The Sun ir Sunday skelbė, kad abi moterys verkė dėl kilusio konflikto. „Abi moterys buvo įskaudintos dėl pamergės suknelės incidento. Yra dvi istorijos pusės. Mes dabar jau abi jas girdėjome“, - teigė šaltinis.

Meghan taip pat atskleidė Oprah, kad Kate atsiuntė jai gėlių norėdama atsiprašyti, tačiau portalo Mail on Sunday šaltiniai skelbė, kad puokštė buvo išmesta į šiukšlių dėžę ir durys užtrenktos Kate prieš akis.

Šaltiniai taip pat sako, kad įtampą sukėlė ne tik moterų santykiai.

Teigiama, kad Williamo ir Harry santykiai buvo sudėtingi dar prieš Harry susipažįstant su Meghan.

Portalas Mail on Sunday paskelbė, kad du broliai dažnai ginčijosi, kaip valdyti bendrą labdaros organizaciją „The Royal Foundation“. Harry siekė praktinio požiūris į laukinės gamtos išsaugojimą, kol Williamas norėjo įgalinti vietos bendruomenes savarankiškai atlikti darbą.

Taip pat yra skelbiama, kad Princui Harry nepatiko, kad Willimas skyrė mažai laiko projektui, kadangi jo tvarkaraštis vis dažniau buvo susijęs su valstybės reikalais, ruošiant jį vieną dieną tapti karaliumi.

2021 03 15 16:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt