ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
5 dalykai, kurių negali praleisti šį rugsėjį Londone
tiesa.com

Trumpesnės ir lietingesnės dienos, vėsesni vakarai dar nereiškia, kad laisvalaikį turite prakiurksoti priešais televizorių! Šį rudenį jūsų laukia itin daug įdomių dalykų!

„Totally Thames“ šventė, truksianti visą mėnesį

Visam rugsėjui į Londoną sugrįžta populiarus festivalis „Totally Thames“. Pamirškite įprastus pasiplaukiojimus Londone, pradėkite žvalgytis geriausių krantinės barų ir kavinių ir pasinerkite į visą mėnesį truksiančias linksmybes: jūsų laukia meno ir bendruomenių renginiai, muzika, regatos, lenktynės upėje, krantinės archeologija ir pramogos šeimai. Taip pat organizuojamos įvairios aplinkos apsaugos veiklos!

Naujas klubas pietų Londone

Panašu, kad naujas Brixton rajono klubas „Phonox“ rimtai pakeis naktinį gyvenimą pietų Londone, gal net turės įtakos klubinėjimui apskritai. Klubas atsidarys rugsėjo pradžioje: elegantiškas, su didele šokių aikštele ir skęstantis prieblandoje. Tiesa, šioje vietoje nesitikėkite 80-ųjų muzikos, publiką išjudins house, techno ir disco ritmai. Nemokamas įėjimas iki 21 val. penktadieniais ir iki 22 val. ‒ šeštadieniais.

Bene geriausi Londone komedijų pasirodymai 

Greičiausiai vienas geriausių komedijų festivalių Londone – „Greenwich Comedy“ šį rugsėjį! 16 ‒ 20 dienomis šventės dalyviai įkurs stovyklą gražiajame „National Maritime“ muziejuje. Organizarotiai tikina, kad pasirodymai bus velniškai geri. Susirinkusieji išvyks Reginald D Hunter, David O'Doherty, Jerry Sadowitz, Adam Buxton, Tim Key, Sara Pascoe, Bridget Christie ir dar nemažai kitų.

Aplankykite Londono didžiausias, seniausias ir kitas –iausias vietas 

„Open House London“ ‒ kasmetinė Londono architektūros ir dizaino šventė. Jos metu mes turime galimybę patekti į kelis šimtus pastatų ir įvairių erdvių, po kurias užsimanę šiaip sau nepavaikščiosime, pvz., privatūs namai, valstybinės ir švietimo įstaigos, istorinės vietos. Bet čia dar ne viskas, bus rengiami įvairūs pasivaikščiojimai ir ekskursijos! Pasižymėkite ‒ rugsėjo 19 ‒ 20 dienomis.

Dizaino dienos 

Kasmetinis renginys „The London Design Festival“, kai švenčiame ir paremiame Londoną kaip dizaino sostinę visame pasaulyje: įvertindami nuo vartų iki tarptautinės kūrybiškos bendruomenės. Vienas iš pagrindinių šių metų akcentų – „A Bullet from a Shooting star“, tai 35 metrų aukščio masyvi plieninė skulptūra Greenwich rajone, naktį ji bus apšviesta. Festivalis vyks rugsėjo 17 – 20 dienomis.

2015 09 04 14:35
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt