pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
50 kg atsikračiusi R. Antonovienė sulaukia ne tik vyrų, bet ir moterų dėmesio
tiesa.com
LNK

Daugiau kaip 50 kilogramų atsikračiusi Rima Antonovienė sulaukia vis daugiau vyrų dėmesio. Rima savo vyrui pasakė, kad jis nėra nusipelnęs gyventi su „banginiu“, todėl ėmėsi kardinalių pasikeitimų ir atsikratė antsvorio.

„Mus skiria 40 metų, mes jau 20 metų kartu, ir pasakiau, kad jis nenusipelnė gyventi su banginiu“, – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2“ per LNK kalbės R. Antonovienė.

Vidas Antonovas apie Rimą atsiliepia labai gražiai bei sako, kad gyvena tik dėl jos: „Ši moteris man prailgino gyvenimą. Aš 20 metų kalėjimuose buvau. Ji visada man padėjo ir tiek man vaikų prigimdė. Kur rasi tokią moterį?“

Laidoje „KK2“ R. Antonovienė atskleis, kad kiekvieną dieną ją atakuoja vyrai. „Daug dėmesio. Iš vyrukų... Esu net perpaveikslavus pasiūlymus iš visiško absurdo... Bet yra toks dalykas, kaip „block“. Parašo ir klausia, ar norėtum susipažinti, aš sakau iškart „ne“. Arba rašo, kad mano vyras vienoks ar kitoks“, – kalbės R. Antonovienė.

Tačiau Rima atskleis ir daugiau įdomių detalių. Moteriai vyrai per feisbuką siuntinėja ne tik tekstines žinutes, bet ir pikantiškas nuotraukas. „Iš vyrų sulaukiu daug dėmesio, jiems nesvarbu, kad esu ištekėjusi. Jie iš įkalinimo įstaigos, todėl jiems, matyt, nėra svarbu. Atsiunčia visokių negražių erotinių vaizdelių. Atsiunčia savo intymias zonas, kam man to reikia?“ – kalbės R. Antonovienė. Rima žavisi ne tik vyrai, bet ir moterys. Štai visai neseniai ji sulaukė intymaus pasiūlymo iš merginos.

„Nežinau, gal kokia pagėrus ar pavartojus kokių medžiagų. Buvo juokinga, nes gal moteriai pasirodė, kad, jei esu „palaikinusi“ Lesbiečių ir gėjų sąjungą, aš irgi homoseksuali“, – kalbės R. Antonovienė. Visą interviu su R. Antonoviene apie dabartinį jos gyvenimą žiūrėkite šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje „KK2“ per LNK.

2019 01 08 12:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt