sekmadienis, kovo 7 d.
62 metų moteris atrodo stulbinamai: atskleidė, kaip jai pavyksta išlaikyti jaunatvišką išvaizdą
Alfa.lt

62 metų Leslie Carleton atrodo įspūdingai - aplinkiniai dažnai galvoja, kad ji 20 metų jaunesnė. Moteris atskleidė, kaip jai pavyksta išlaikyti liekną figūrą ir jaunatvišką išvaizdą, skelbia Dailymail.

Leslie Carleton laiką leidžia savo namuose Balyje, Indonezijoje ir Los Andžele. Moteris yra dirbusi modeliu, pozavusi žurnalų viršeliams, televizijos reklamoms ir skelbimų lentoms visame pasaulyje.

Šiuo metu Leslie yra 62 metai, ji turi du anūkus. Modelis ir rašytoja įrodo, kad amžius yra tik skaičius, nes yra seniausia moteris, dalyvavusi 2021 m. „Sports Illustrated“ maudymosi kostiumėlių varžybose.

Moteris pasidalijo patarimais, kurie padės jaustis laimingu, sveiku ir jaunu bet kokiame amžiuje. 

View this post on Instagram

A post shared by Leslie Carleton (@balifitness)

"Niekada negalvojau, kad atrodysiu taip, kaip atrodau šiuo metu. Dauguma žmonių spėja, kad man yra 40 metų ir jaučiasi nustebę, kai pasakau, kad man 62-eji. Kai buvau 20-ies niekada nesportavau. Prižiūrėjau mitybą ir išlikau liekna.

Sekiau savo senelės pavyzdžiu. Ji buvo šokėja, valgė mažomis porcijomis ir sveiką maistą kas 2-3 valandas. Aš taip pat laikiausi taisyklės, kad angliavandeniai ir baltymai turi būti delno dydžio, daržovių dvigubai daugiau.

Kai man buvo 30 metų, pradėjau sportuoti ir įsimylėjau. Išmokau slidinėti ir gavau juodą diržą karate sporte. Tai tęsėsi 10 metų, tuomet pradėjau sportuoti su svoriais. Tai padėjo man išlikti stipria ir išlaikyti dailią figūrą iki šiol", - dalijosi Leslie.

2021 01 20 19:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt