šeštadienis, gruodžio 4 d.
A. Baldwinas filmavimo aikštelėje įvykusią tragediją pavadino atveju „vienu iš trilijono“
BNS
Scanpix
Alecas Baldwinas

Amerikiečių aktorius Alecas Baldwinas šeštadienį pirmą kartą pasisakė apie tragišką incidentą filmavimo aikštelėje, kuomet jis rekvizito ginklu netyčia nušovė operatorę Halyną Hutchins.

Aktorius pareiškė, jog ši tragedija yra atvejis „vienas iš trilijono“.

Nelaimė įvyko Naujojoje Meksikoje filmuojant XIX amžiaus vesterną „Rastas“ (Rust). Tuomet H. Hutchins buvo mirtinai pašauta, o filmo režisierius Joelis Souza buvo sužeistas. Kulka kiaurai perėjo moters kūną ir sužeidė režisieriui petį.

Apie garsenybes rašančio tinklalapio TMZ paviešintoje vaizdo medžiagoje A. Baldwinas su žmona Hilaria buvo užfiksuoti kalbantys su žurnalistais Mančesteryje, Vermonto valstijoje. Aktorius atsisakė komentuoti vykstantį tyrimą dėl spalio 21 dieną filmavimo aikštelėje įvykusio incidento.

Anksčiau A. Baldwinas tviteryje išreiškė savo širdgėlą dėl tragedijos ir nurodė bendradarbiaujantis su įvykį tiriančia policija.

„Ji man buvo kaip šeimos narys, – žurnalistams šeštadienį sakė aktorius. – Filmavimo aikštelėse laikas nuo laiko pasitaiko nelaimingų atsitikimų, tačiau tai yra atvejis vienas iš trilijono.“

Po šios nelaimės padaugėjo raginimų geriau kontroliuoti ginklus Holivudo filmavimo aikštelėse ir A. Baldwinas pareiškė, kad tokios pastangos yra „tai, kuo esu be galo suinteresuotas“.

Aktorius negalėjo pasakyti, ar dar kada nors filmavimo aikštelėje ims į rankas ginklą. Jis taip pat nurodė, kad filmas, kurio filmavimo metu įvyko tragedija, nebebus toliau kuriamas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 10 31 17:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt