šeštadienis, spalio 31 d.
A.Butkus pavadintas Putinu
tiesa.com

Andrius Butkus ir Inga Valinskienė LNK „Žvaigždžių duetų“ vakare, kuriame visos poros keliavo per pasaulio šalis, pasirinko Ispanijos temą. Inga apsirengė kaip flamenko šokėja, o Andrius Butkus išsinuogino kaip matadoras.

 Nuogas Andriaus Butkaus torsas užkliuvo komisijos nariams ir sukėlė erotinių fantazijų pliūpsnį. Po aistringo poros šokio ir dainos komisijos narys Donatas Katkus puolė pasakoti, kaip ir kur jis dulkina kilimus. „Kaip jisai gražiai juda, ir išdulkino viską...“, - komplimentų Andriui Butkui po šokio su Valinskiene negailėjo Donatas Katkus.

„Andrius Butkus labai gražiai šoka ir mėgsta rodyti savo torsą, o tai yra labai stipru“, - pritarė komisijos narys, žurnalistas Ramūnas Zilnys. „Kaip Putinas“, - pritarė „Žvaigždžių duetų“ vedėjas Algis Ramanauskas. Išrinktasis Rusijos prezidentas rinkimų kampanijos metu ir prieš ją mėgdavo savo tautai pasirodyti apsinuoginęs ir demonstruoti nepriekaištingą kūną.

„Ar būna pasirodymų, kai Butkus būna daugiau apsirengęs? – klausė Ramūnas Zilnys. Tada pats šokėjas Andrius Butkus prisipažino, kad retai. „Žvaigždžių duetų“ vedėjas Rolandas Vilkončius prognozavo, kad Butkus visai išsirengs iki finalo. „Ne, ne, daugiau nebus, daugiau nepykdysime žmonių. Bet, kas keisčiausia, kai Butkus apsirengęs, niekas jo nepastebi. O kai nusirengia, mums visada kliūva už jo nuogą torsą“, - apgailestavo Inga Valinskienė.

2012 03 21 10:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt