ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
A. Grande persekiotojas per dainininkės gimtadienį įsiveržė į namus
Alfa.lt
Scanpix
Ariana Grande

Anot TMZ, ilgametis Arianos Grande persekiotojas vėl buvo pasodintas už grotų, kai per jos 29-ąjį gimtadienį įsiveržė į dainininkės namus Kalifornijoje.

Aharonas Brownas, kuris praeityje ne kartą pažeidė A. Grande privatumą, buvo suimtas sekmadienį po to, kai įsiveržė į A. Grande namus, kai ji buvo išvykusi, įžymybių naujienų svetainei sakė šaltinis.

A. Brownas taip pat buvo areštuotas 2021 m. rugsėjį po to, kai pasirodė popžvaigždės namuose Los Andžele su dideliu medžiokliniu peiliu ir tariamai rėkė „Aš užmušiu tave ir ją“ A. Grande ir jos apsaugai.

Naujienų portalas „Page Six“ gavo teismo dokumentus po rugsėjo mėnesio incidento, kuriame žvaigždė paprašė Los Andželo Aukščiausiojo teismo išduoti A. Brownui apribojimus.

„Aš bijau dėl savo ir savo šeimos saugumo“, – Los Andželo aukštesniajam teismui sakė dainininkė.

A. Grande tęsė: „Bijau, kad nesant apribojimams, A. Brownas ir toliau ateis į mano namus ir bandys fiziškai pakenkti arba nužudyti mane arba mano šeimos narius".

Nors A. Brownui buvo suteiktas apribojimas, jis, kaip pranešama, pastaruoju metu pažeidė įsakymą, teigia TMZ.

Įžymybių persekiotojas dėl pažeidimo turėjo pasiduoti antradienį, tačiau likus vos dviem dienoms nuvyko į A. Grande namus, kad vėl prisiartintų prie žvaigždės.

A. Brownas buvo apkaltintas persekiojimu, įsilaužimu, elektros laidų sugadinimu, teismo sprendimo pažeidimu ir trukdymu, dėl kurių jis kaltės nepripažino.

Nuo antradienio A. Brownas yra sulaikytas.

2022 06 29 13:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt