trečiadienis, liepos 6 d.
A. Heard vaidins naujuose filmuose, o J. Deppas ruošiasi sugrįžti į Holivudą
Alfa.lt
Scanpix
Johnny Deppas, Amber Heard

Prisiekusiesiems svarstant nuosprendį šmeižto teismo procese, Amber Heard ir Johnny Deppas ruošiasi vaidinti daugiau populiarių filmų, skelbia Nypost.

A. Heard planuojama pasirodyti dviejuose filmuose: „Run Away With Me“ ir „In the Fire“.

Anot IMDb, „Run Away With Me“ seka amerikietį Paryžiuje, kuris beviltiškai įsimyli modelį prieš atrandant Europos modelių industrijos „nusikalstamą požemį“.

Tuo tarpu A. Heard vaidina Niujorko psichiatrę filme „Ugnyje“, kurio veiksmas vyksta 1890-aisiais. Pagrindinė veikėja atvyksta į Kolumbiją „prižiūrėti sutrikusį berniuką“. Gydydama vaiką ji sukelia įtampą su kunigu, kuris tiki, kad berniukas yra apsėstas.

Šie įrašai A. Heard IMDb puslapyje seka jos pasirodymą kitų metų „Aquaman and the Last Kingdom“, kuriame jos vaidmuo buvo gerokai sumažintas.

Nors žmonės, įskaitant A. Heard, spėliojo, kad jos vaidmuo filme sumažėjo dėl jos ir buvusio vyro J. Deppo teismo, Walteris Hamada, „DC Films“ prezidentas, nutildė šį gandą.

„Vaidmens filme dydis, kurį ji turėjo, buvo nulemtas ankstyvame scenarijaus kūrimo etape, kuris buvo 2018 m.“, – teisme liudijo jis. „Personalo įsitraukimas į istoriją buvo toks, koks buvo nuo pat pradžių".

Tačiau A. Heard nėra vienintelė, kuri mėgaujasi dėmesio centru. Sklinda gandai, kad J. Deppas, kuris savaitgalį pasirodė scenoje, bus įtrauktas į „Beetlejuice“ tęsinį, kurį režisavo Timas Burtonas.

Gerbėjai internete pastebėjo J. Deppo vardą aktorių sąraše ir piktinosi jo galimybėmis ekrane.

„Jei jie tikrai planuoja sukurti „Beetlejuice 2“, kuriame vaidins Johnny Deppas, tai bus daugiausiai uždirbantis filmas per metus, kai bus išleistas“, – spėliojo vienas „Twitter“ naudotojas.

„Sklido gandai, kad Johnny Deppas dalyvaus filme „Beetlejuice 2“, – paskelbė kitas, „leisk tau pasakyti, aš rėksiu“.

Nors „Karibų piratų“ žvaigždei Burtono filmai nėra svetimi – jis pasirodė filmuose „Edvardas Žirkliarankis“, „Alisa Stebuklų šalyje“, „Sleepy Hollow“ ir „Čarlis ir šokolado fabrikas“, jis taip pat vaidins su kitais aktorių grupės nariais.

Atrodo, kad 58 metų J. Deppas negali pabėgti nuo buvusiųjų kolegų, įskaitant 50 metų Winoną Ryder, kuri yra įtraukta į sąrašą, kad atkartotų savo personažą filme „Vabalų sultys 2“. 70 metų Michaelas Keatonas taip pat turėtų pakartoti savo pagrindinį vaidmenį iš 1988 m. klasikos.

Kaip rašoma filmo IMDb puslapyje, tęsinyje, kurio premjera turėtų įvykti 2025 m., pasirodys „originalūs aktoriai bei nauji komandos papildymai“.

Pastarąsias šešias savaites J. Deppas ir 36 metų A. Heard buvo vienas prieš kitą šmeižto byloje, kurią nagrinėja prisiekusiųjų komisija.

J. Deppas padavė A. Heard į teismą dėl 50 mln. Tuo tarpu A. Heard pareiškė ieškinį buvusiam vyrui 100 milijonų dolerių, sakydama, kad jo teiginiai apie prievartą buvo klaidingi, sugriovė jos reputaciją ir karjerą.

2022 06 01 15:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt