penktadienis, spalio 7 d.
A. Heche patyrė sunkų smegenų sužalojimą ir „nėra tikimasi, kad ji išgyvens“
Alfa.lt
Scanpix
Anne Heche

Anne Heche po katastrofiškos smegenų traumos laukia niūrios prognozės, portalui „People“ sakė „Emmy“ apdovanojimą pelniusios aktorės atstovas.

„Deja, Anne dėl nelaimingo atsitikimo patyrė sunkų smegenų sužalojimą ir tebėra ištikta komos, kritinės būklės“, – sakoma atstovo pranešime A. Heche šeimos vardu.

„Nesitikima, kad ji išgyvens. Ji jau seniai pasirinko paaukoti savo organus ir jai palaikoma gyvybė, kad nustatytų, ar jie yra gyvybingi“, – sakė atstovas.

Pranešime taip pat reiškiamas dėkingumas už paramą ir rūpestį, parodytą 53 metų A. Heche po baisios automobilio avarijos rugpjūčio 5 d.

„Norime padėkoti visiems už malonius linkėjimus ir maldas, kad Anne pasveiktų, ir padėkoti atsidavusiam personalui ir nuostabioms slaugytojoms, kurios slaugė Anne Grossmano nudegimų centre West Hillso ligoninėje“, – tęsiama pranešime.

„Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė visus, su kuriais susitiko, – sako atstovas šeimos vardu. – Labiau nei savo nepaprastą talentą gerumo ir džiaugsmo skleidimą ji vertino kaip savo gyvenimo darbą, ypač tai, kad reikia priimti tą, kurį mylite. Ji bus prisiminta dėl drąsaus sąžiningumo ir labai pasiilgta dėl savo šviesos.“

Per šešias dienas nuo tada, kai ji automobiliu trenkėsi į namą Los Andželo Mar Vistos kaimynystėje, aktorė taip ir neatgavo sąmonės.

„Ji patyrė didelį plaučių sužalojimą, dėl kurio reikalinga mechaninė ventiliacija, ir nudegimų, kuriems reikia chirurginės intervencijos, – rugpjūčio 8 d. sakė aktorės atstovas. – Ji yra komos būsenos ir neatgavo sąmonės po avarijos.“

Pasklidus žiniai apie nelaimingą atsitikimą, daugelis A. Heche gerbėjų ir ją pažinojusių žmonių socialiniuose tinkluose palaikė žvaigždę.

A. Heche yra 20 metų sūnaus Homero mama iš santuokos su Coley'iu Laffoonu. Jos buvęs vaikinas Thomas Jane'as dienraščiui „Daily Mail“ sakė, kad „meldžiasi už ją“, pripažindamas A. Heche „vienu iš tikrų jos kartos talentų“.

2022 08 12 15:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt