ketvirtadienis, gegužės 28 d.
A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus oficialiai skiriasi: skyrybų dokumentai pasiekė teismą
tiesa.com
Dmitrijus Radlinskas
A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus

Dar visai neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad stilistė, mados ikona Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su savo vyru Mantu Volkumi. Apie santuokos griūtį Agnė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“, pasidalijusi jautria žinute. Moteris atviravo, kad jau kurį laiką su sutuoktiniu nesijaučia laimingi.

Pirmadienio popietę paaiškėjo, kad skyrybų dokumentai jau pasiekė teismą. Sutuoktinių skyrybų posėdis teisme vyks antradienį – pora skirsis abiejų bendru sutikimu.

A. Jagelavičiūtė jau prieš kurį laiką yra atviravusi, kad jei ne jųdviejų sūnus Leonas, su M. Volkumi tikriausiai būtų jau seniausiai išsiskyrę.

„Mes – suaugę žmonės, mums nereikėjo pasitikrinti, ar neišsiskirsime. Galiu pasakyti, kad jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę todėl, kad abu esame sunkaus charakterio. Aš seniai būčiau trenkusi durimis, o gal ne aš – tikriausiai Mantas būtų trenkęs durimis pirmas. Vaikas mus labiausiai laiko kartu, todėl mes stengiamės nerodyti savo ambicijų, nes ambicijos griauna šeimą“, – prieš metus sakė Agnė.

Primename, kad A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus aukso žiedus sumainė 2013 m.

Tai jau antroji stilistės santuoka. 2004 m. Agnė ištekėjo už verslininko Vytauto Martinaičio, tačiau jiedu po dvejus metus trukusios santuokos išsiskyrė.

2019 11 25 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt