sekmadienis, gegužės 22 d.
A. Jagelavičiūtė prabilo apie partnerystės įstatymą: gana stigmatizuoti meilę
Alfa.lt
Organizatoriai
Agnė Jagelavičiūtė

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė prakalbo apie partnerystės įstatymą. Žinoma moteris teigė, kad laikas nestigmatizuoti meilės, ir internautus skatino pasirašyti peticiją.

Savo mintimis A. Jagelavičiūtė pasidalijo feisbuke.

„Aš išteku.

Norėjau, kad tai sužinotumėte iš manęs.

Neblogai žinau, kokie žmonės renkasi šiame socialiniame tinkle, todėl mano žinutė net dvigubai svarbesnė. Ir taip, aš šiek tiek pamelavau. Kol kas netekėsiu, o ir kino režisierius Romas Zabarauskas nėra mano vaikinas. Romas iš viso neturi merginos, nes svarbiausias žmogus jo gyvenime taip pat vaikinas.

Pamatę mano pirmus žodzius jūs neabejotinai susijaudinote. Nes bus apie ką kalbėt, galėsite kokią savaitę bandyti įlįsti į mano piniginę, triusikus, vaikino gimimo liudijimą, jo metus, prirašysite begalę bjaurių komentarų, tačiau jums tikrai nešaus mintis mums parašyti, kad turėtume savo santykius slėpt ar nesidemonstruot.

Aš gimiau laisvu žmogumi. Laisvu nuo kaimynų, kvailių ir bailių nuomonės. Mane mokė, kad meilė – stebuklingas dalykas, kuris nei prasideda, nei baigiasi lovoje. Todėl, jei kalbant apie partnerystės įstatymo įteisinimą jums galvoje tik užpakalis, o ne žvilgsnis į akis, juokas, bridimas į jūrą už rankų, vestuvės, šeimos šventės, dovanų pakavimas Kalėdų rytą su pižamomis, pritrenkiantis artumas ir ranka mylimoje rankoje išeinant į aukso laukus...

Gydytis reikia Jums.

Gana stigmatizuoti MEILĘ! Laikas.

Ačiū Švedijos ir Kanados ambasadoms bei Žmonių teisių institutui už nenuilstamą kovą dėl savaime suprantamų dalykų.

NEPAMIRŠKITE, KAD JŪSŲ PARAŠAS IŠGELBĖS GYVYBES.

http://bit.ly/LaikasPartnerystei", – soc. tinkle rašė A. Jagelavičiūtė.

Alfa.lt primena, kad Seimas praėjusį pavasarį atmetė įstatymo projektą, kuriuo būtų įvesta lyčiai neutrali, tai yra tiek skirtingų lyčių, tiek tos paties lyties žmonių santykius įteisinti leidžianti partnerystė. Iniciatoriai žada teikti naują patobulintą projektą.

Ankstesniu Partnerystės įstatymo projektu siūlyta įteisinti tiek vyro ir moters, tiek tos pačios lyties asmenų partnerystę, ją apibrėžiant kaip oficialiai registruotą dviejų asmenų bendro gyvenimo faktą, siekiant sukurti, plėtoti, apsaugoti partnerių santykius.

Lietuvoje nėra įteisinta nei vyro ir moters, nei vienos lyties porų partnerystė.

2022 05 13 17:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt