antradienis, kovo 9 d.
A. Jolie ir B. Pitto skyrybų byloje – nauji reikalavimai: aktorė gali prarasti vaikų globą
tiesa.com

Vis dar vykstant garsios Holivudo šeimos skyryboms, aktorei Angelinai Jolie (43) įsakyta leisti buvusiam vyrui Bradui Pittui (54) dažniau matytis su vaikais.

Nors pirminė visapusiška šešių vaikų globa paskirta būtent A. Jolie, teisėjas liepė moteriai leisti aktoriui B. Pittui daugiau laiko praleisti su vaikais, ypač tada, kai šią vasarą Jungitnėje Karalystėje moteris filmuosis kino juostoje „Piktadarės istorija 2“.

Remiantis skyrybų dokumentais, prie kurių priėjimą turėjo portalo Dailymail.co.uk atstovai, Los Andželo apygardos Aukščiausiasis Teismas pabrėžė, kad, jei vaikai nepalaikys santykių su tėvu, tai gali jiems pakenkti.

Teisėjas tikina, jog su tėčiu B. Pittu vaikai jausis saugiai, be to, labai svarbu, kad atžalos galėtų kurti tvirtus santykius su abiem tėvais.

Tiesa, vyriausias A. Jolie ir B. Pitto vaikas Maddoxas, būdamas 16-metis, turės galimybę pasirinkti, kiek laiko praleisti su abiem tėvais.

A. Jolie buvo paprašyta, kad B. Pittui ji įteiktų visų vaikų telefonų numerius, kad jie galėtų skambinti tėčiui, su juo bendrauti, o pačiai aktorei draudžiama kontroliuoti vaikų ir tėvo pokalbius.

Jei moteris pažeis šį ir kitus teismo įsakymus, ji gali netekti pirminės vaikų globos.

Mėnesių mėnesius besitęsiančios poros skyrybos tik apsunkino santykius tarp garsių aktorių. B. Pittas labai niršta dėl to, kad A. Jolie neleidžia jam dažniau matytis su savo atžalomis.
 
Šiuo metu buvusi žinomiausia pramogų pasaulio pora daugiausia laiko ir pastangų skiria būtent vaikų globos taisyklėms nustatyti. Kol tai tęsiasi, A. Jolie ir B. Pittas labai pykstasi ir niekaip negali priimti sprendimo.
 
Pora skyrybų procesą pradėjo 2016-aisiais, po to, kai B. Pittas, kartu su vaikais lipdamas į lėktuvą, panaudojo smurtą. Tiesa, kiek vėliau aktoriui panaikinti bet kokie kaltinimai nederamu elgesiu prieš vaikus.
 
Šaltinis:Alfa.lt

2018 06 13 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt