trečiadienis, liepos 6 d.
A. Jolie mano, kad B. Pitto teiginiai apie jų vyninę yra „klaidingi“: tiesa išaiškės
Alfa.lt
Scanpix
Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Naujausias Brado Pitto ieškinys teisme vykstančioje kovoje su Angelina Jolie dėl Château Miraval pardavimo siunčia „klaidingą pasakojimą“, „People“ sakė situaciją žinantis artimas šaltinis.

Vasarį 58 metų aktorius padavė į teismą 47 metų A. Jolie, teigdamas, kad ji neteisėtai pardavė savo turtą vyno darykloje, kurią jie kartu įsigijo 2008 m. Buvę sutuoktiniai, turintys šešis vaikus, įsigijo kontrolinį Pietų Amerikos akcijų paketą, Prancūzijos vynuogyną ir namus Château Miraval, kur jie vėliau susituokė 2014 m. ir praleido keletą šeimos atostogų kartu per savo santykius.

B. Pittas penktadienį pateikė naujus teismo dokumentus Los Andželo apygardos aukštesniajam teismui ir tvirtino, kad A. Jolie tyčia „siekė jam pakenkti“, parduodama savo interesus vyno įmonėje. B. Pittas sako, kad jie susitarė niekada neparduoti atitinkamų akcijų be kito leidimo.

„B. Pitto ieškinys prieš A. Jolie yra klaidingo pasakojimo pratęsimas, o tiesa apie situaciją vis dar nebuvo paviešinta, – teigė šaltinis. – Po įvykių, dėl kurių A. Jolie pateikė skyrybų prašymą, ir metų, praleistų rūpinantis savo vaikais, A. Jolie ir vaikai negalėjo naudotis nuosavybe, todėl ji priėmė sunkų sprendimą parduoti savo akcijų paketą. Buvusiam vyrui pateikusi kelis pasiūlymus ir žinodama, kad verslą paveldės jų vaikai, ji susirado verslo partnerį, turintį patirties alkoholio pramonėje.“

Šaltinis pridūrė: „Gaila, kad po to, kai ji tinkamai ir teisėtai pasitraukė iš verslo, B. Pittas įpainiojo ją į daugybę ieškinių.“

Tačiau B. Pittui artimas šaltinis sako: „Tai neturi prasmės. Geriausias būdas išlaikyti vertę šeimai būtų buvęs vienam iš jų tėvų pasilikti nuosavybės teisę į turtą. Jis būtų galėjęs ją išsipirkti. Yra šeima, kuriai priklauso 100 proc., yra daug vertingesnė nei 40–50 proc.“

Naujoje byloje B. Pitto advokatai teigia, kad vyno darykla tapo jo „aistros“ projektu, dėl jo pastangų išsiplėtusiu „į kelių milijonų dolerių vertės pasaulinį verslą ir vieną iš labiausiai pasaulyje vertinamų vyno gamintojų“. Aktorius kaltina A. Jolie „niekuo neprisidėjus prie Miravalio sėkmės“.

Jo teisininkų komanda taip pat teigia, kad ji tyčia pažeidė jų susitarimą spalio mėn., kai tariamai nuslėpė savo akcijų pardavimą Tenutei del Mondo, kuri yra „pasirengusi perimti Miraval kontrolę“ ir yra „netiesiogiai priklausoma ir kontroliuojama Rusijos milijardieriaus Jurijaus Šeflerio, kuris valdo Stoli grupę“.

B. Pitto ieškinyje teigiama, kad A. Jolie verslas Nouvel buvo skolingas jo įmonei Mondo Bongo pirmumo teisę, o pardavimas pažeidė šią teisę. 2016 m. skyrybų prašymą pateikusiai A. Jolie anksčiau buvo leista rugsėjį parduoti savo turto dalį.

B. Pittas kreipėsi į teismą dėl numanomos faktinės sutarties pažeidimo; kvazisutarties pažeidimo; numanomo sąžiningumo ir sąžiningo elgesio sutarties pažeidimo; piktnaudžiavimo teise pagal Liuksemburgo civilinio kodekso 6-1 straipsnį; neteisėtu kišimusi į sutartinius santykius; neteisėtu kišimusi į būsimus verslo santykius; konstruktyvaus pasitikėjimo.

Jis reikalauja atlyginti žalą, „kurią reikia įrodyti teisme“, ir tariamą A. Jolie pardavimą, kad jis būtų pripažintas „niekiniu ir negaliojančiu“.

2022 06 08 13:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt