ketvirtadienis, gruodžio 2 d.
A.Kulitaitė: filosofei N. Vasiliauskaitei vieta už grotų
Alfa.lt
Fotobankas (Alfa.lt koliažas)
Nida Vasilaiuskaitė (kairėje) ir Agnė Kulitaitė

Socialiniuose tinkluose puikiai atpažįstama Agnė Kulitaitė reaguodama į aršų dalies visuomenės priešinimąsi galimybių pasui pareiškė, kad filosofei Nidai Vasiliauskaitei „vieta už grotų“. Biseksualumo neslepianti influencerė pasipiktino aktyviai prieš karantino ribojimus kovojančios N. Vasiliauskaitės reiškiamais skatinimais kovoti prieš koronaviruso valdymo būdus.

„Nida Vasiliauskaite, tau vieta už grotų.

Na, ką, gerbiamieji, panašu, išties tapome išsivysčiusia Vakarų valstybe. Ne vien dėl to, kad turim KFC, startuolius-vienaragius bei vis daugiau elektromobilių. Turim, mielieji, jau ir terorizmą. Džiaugtis, čia, aišku, nėra ko. Nebent tik šyptelėti liūdnu „o aš juk sakiau“ pusšypsniu. Sakiau, kad kol maršininkai ir kiti ksenofobai rėkavo apie pabėgėlių atnešamas grėsmes, labiau bijoti reikėjo kitko“, – feisbuke rašė A. Kulitaitė.

Prieš porą dienų mano bičiulis operavo skubiai į ligoninę atvežtą prekybos centro apsaugos darbuotoją.

Tokią influencerės reakciją iššaukė praeitą savaitę Vilniuje įvykęs incidentas, kurio metu į „Rimi“ parduotuvę atėjęs vyras nedėvėjo kaukės. Po apsaugos darbuotojo prašymo užsidėti kaukę vyras tapo agresyvus, kaukės nedėvėjęs vyras išsitraukė ginklą ir peršovė apsaugos darbuotojui kojas.

„Penimas nuolatinio neapykantos kurstymo, dezinformacijos ir sėjamos baimės, užaugo kitokių teroristų desantas – su lietuviškais pasais. Tai tūkstančiai žmonių, nusivylusių gyvenimu ir iki delyro įtūžusių. Norą smurtauti prieš niekuo dėtus aplinkinius dangstančių kilniadvasišku „žmogaus teisių gynimu“.

Prieš porą dienų mano bičiulis operavo skubiai į ligoninę atvežtą prekybos centro apsaugos darbuotoją. Peršauta koja. Kulką paleido parduotuvėn ginkluotas atėjęs vyras. Priežastis – ginčas dėl apsauginės veido kaukės. Šūviai, galėję ne tik visam gyvenimui kitą suluošinti, bet ir nužudyti, paleisti dėl kaukės“, – piktinosi socialinių tinklų žvaigždė.

Štai taip savo feisbuke dar neseniai aiškino viena iki šiol iš spintos neišlendanti pseudofilosofinė pinda. Na, akivaizdu, tikslinę auditoriją pasiekė.

Dėl minėto įvykio A. Kulitaitė kaltina partiją planuojančią kurti N. Vasiliauskaitę. Filosofė savo feisbuko paskyroje kasdien kaltina valdžią dėl esą perteklinių koronaviruso valdymo būdų ir skatina žmones jungtis ir kovoti prieš tai.

„GP tikrintojai – ne nekalti sraigteliai: jie kalti, jie darbinasi tokiais. Todėl ir juos reikėtų apsupti atitinkama atmosfera, leisti pajusti, ką apie juos mano praeiviai, kaimynai, giminės, artimieji” – štai taip savo feisbuke dar neseniai aiškino viena iki šiol iš spintos neišlendanti pseudofilosofinė pinda. Na, akivaizdu, tikslinę auditoriją pasiekė.

Nes kai nelaimingas ir piktas žmogus nuolatos girdi tokį lojimą, dėl visų pasaulio problemų kaltinantį tai gėjus, tai juodaodžius, tai nuo covido besisaugančius ir saugančius kitus, jo delyras stiprėja. Dargi, supratęs, kad turi bendraminčių, pasijaučia revoliucionieriumi. Tokiu užguitos apgautos žmonijos gynėju, tik be Gajaus Fokso kaukės. Girdėdamas visokių nidų ir panašių personažų skatinimus „leisti pajusti, ką mano”, jis ima jaustis teisus ir nebaudžiamas. Net jei šaudo savigynai skirtu ginklu į savo darbą dirbantį žmogų. Tada, aišku, sulaukia atitinkamos atsakomybės. Deja, tik tas šaudęs, o ne lojusieji“, – feisbuko įraše nuogąstavo A. Kulitaitė.

2021 10 25 10:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt