antradienis, sausio 19 d.
A. Kuzmickaitės kūryba publikuojama žurnale „VOGUE“
Alfa.lt

Viena garsiausių ir talentingiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė dar kartą įrodė, kad taip ji vadinama neveltui – dizainerės kurti drabužiai papuošė mados almanacho „Vogue“ puslapius.

Nors mados industrijos pandemija ir karantinas taip pat neaplenkė, Agnei Kuzmickaitei 2020-ieji buvo darbingi – pavasarį ir rudenį savo naujasias kolekcijas dizainerė pristatė pagrindinėje, bene svarbiausio pasaulio mados renginio, Londono mados savaitės programose bei surengė grandiozinį pristatymą Vilniuje. Na, o metus vainikuoja dar vienas neeilinis įvykis – žinoma bei ypač geidžiama manekenė Aweng Chuo Portugalijos „Vogue“ žurnalo fotosesijai pozavo vilkėdama A. Kuzmickaitės juodą, baltais drugeliais margintą kombinezoną bei kepurėlę. Tiesa, būtent portugališkasis „Vogue“ leidimas mados bendruomenės pastaruoju metu vertinamas kaip ypač inovatyvus.

Apie tai, kad „Vogue Portugal“ žurnale bus publikuojama nuotrauka su jos kurtu drabužiu, Agnė sužinojo netikėtai, iš agentės Londone, kuri ir atsiuntė straipsnio išklotines, o kad ši puiki naujiena tikrai tiesa žinoma moteris įsitikino gavusi žurnalą į savo pašto dėžutę.

Dizainerė atvirauja, kad po kolekcijų pristatymų dažnai susilaukia klausimų ar apsimokėjo rengti brangų šou ir sako, kad tai sunkiai pamatuojama nauda: „Dirbu nuosekliai, kryptingai, nuolat atnaujinu elektroninę parduotuvę naujais drabužių ar aksesuarų modeliais, kuriu kostiumus spektakliams, rengiu kolaboracijas su partneriais, daugelis šių projektų tampa ilgalaikėmis draugystėmis, na ir, žinoma, kasmet surengiu kolekcijų pristatymus ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose mados renginiuose bei mados savaitėse. Malonu, kad darbą įvertina ir klientai, ir tarptautinė mados bendruomenė. Sužinojusi apie publikaciją „Vogue“, aišku, labai apsidžiaugiau – man tai tikrai daug reiškia. Matyti savo drabužius ir savo pavardę tarp garsiausių pasaulio dizainerių mados biblija tituluojamame žurnale „Vogue“ man yra didelis pasiekimas ir įvertinimas“, – džiaugiasi drabužių dizainerė A. Kuzmickaitė. 

2020 12 16 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt