penktadienis, spalio 30 d.
A. Mamontovas įvardijo didžiausią pelną atnešusį albumą
Alfa.lt

Kol daug Lietuvos įžymybių viešina net intymiausias savo asmeninio gyvenimo detales, dainininkas Andrius Mamontovas atvirame interviu laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ prisipažino tam nepritariantis ir paaiškino, kodėl jo šeimą viešojoje erdvėje matome retai.

„Šeima suteikia mums saugumo jausmą. Geroje šeimoje žmogus turėtų jaustis saugus. Saugus tiek, kad galėtų būti savimi, būti priimtas toks, koks yra, ir visada rasti užtarimą, užuovėją. Šeima ir namai yra privati erdvė, kuri yra tik mūsų, ir aš tai labai saugau. Mano šeimos viešumoje nėra daug dėl to, kad noriu turėti vietą, kuri yra tik mano“, – pasakoja 53-ejų metų A. Mamontovas ir prisipažįsta esantis netobulas, bet laimingas.

Nepaisant to, paklaustas, ar norėtų, kad apie jo gyvenimą kada nors būtų kuriamas filmas, atlikėjas nusijuokė ir intrigavo: „Jei aš išdrįsčiau papasakoti visą tiesą apie savo gyvenimą, patikėkite, tai galėtų būti ne tik filmas, o ir kelių sezonų serialas! Jame būtų visi žanrai, kokie tik jums ateina į galvą. Vaidinti mane galėtų Paulius Markevičius, ypač jei tai būtų filmas apie „Foje“. Mano manymu, jis yra vienas puikesnių jaunos kartos Lietuvos aktorių“.

A. Mamontovas yra ne tik vienas žinomiausių, bet ir vienas produktyviausių šalies atlikėjų. Nors šiandien fiziniai albumai nebeatneša tiek pelno, kiek atnešdavo anksčiau, jie leidžiami kur kas mažesniais tiražais, nes muzikos gerbėjai renkasi klausyti įrašus elektroninėse priemonėse, vyras įsitikinęs, kad fiziniai albumai išliks.

„Įrašo kompaktinėje plokštelėje kokybė yra geresnė negu to, kurį klausai elektroninėse priemonėse. Vinilo gerbėjai galbūt į mane žiūrės kritiškai, bet kokybiškas įrašas, esantis kompaktiniame diske, skamba geriau ir už įrašą vinilo plokštelėje. Dėl to turbūt visada bus žmonių, kurie pirks tiek kompaktinius diskus, tiek vinilus“, – konstatuoja dainininkas.

Atlikėjas buvo atviras ir atskleidė, kurį savo albumą laiko sėkmingiausiu: „Man sėkmingas albumas yra tas, kuriame įvykdžiau sau išsikeltas užduotis. Toks albumas iš mano solinės karjeros yra „Šiaurės Naktis. Pusė Penkių“. Toks albumas yra „Perlai ir Sakuros“. Galbūt „Pabėgimas“. O finansine prasme, kaip bebūtų keista, didžiausią pelną turbūt atnešė „Šiaurės Naktis. Pusė Penkių.“

Tiesa, 1998 m. pasirodžiusio ir nuo to laiko kelis kartus perleisto albumo sėkmė kiek netikėta pačiam atlikėjui: „Man keisčiausia, kad jame nėra kažkokių didelių hitų, labai populiarių dainų. Jis yra vientisas albumas, kaip vienas kūrinys. Jame yra atskiros dainos, bet jį galima klausyti kaip vieną kūrinį. „Šiaurės naktis. Pusė Penkių“ yra vienas iš kertinių mano gyvenimo albumų“.

2020 09 17 12:01
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt