ketvirtadienis, birželio 24 d.
A. Petravičienės paliktas Radži pavyduliauja buvusios partnerės
tiesa.com

Iširus atlikėjų Agnės Petravičienės ir Radži Aleksandrovičiaus duetui akivaizdžiai matyti, kad Radži nėra patenkintas tuo, kad moteris jį iškeitė į naują scenos partnerį.

Su Radži atsisveikinusi A. Petravičienė jau kurį laiką dainuoja su Lietuvoje gyvenančiu gruzinu Erosu Kachabrišviliu, o visiems trims atlikėjams susitikus vienoje vietoje įtampa tiesiog tvyrojo ore.

Trijulė buvo pakviesta dalyvauti į naujojo LNK sezono laidos „Yra kaip yra“ filmavimą, studijoje ir paaiškėjo, jog ilgiau nei dešimtmetį pažįstami buvę scenos partneriai Agnė ir Radži šiuo metu išgyvena santykių krizę.

„Galbūt mums reikėtų pasikonsultuoti pas santykių ekspertą“, – prieš TV kameras juokaudama kalbėjo A. Petravičienė, neslėpusi nusivylimo, kad jiems su Radži ir vėl tenka santykius aiškintis viešai.

Vis tik paprašyta įvardinti tikrąją su Radži konflikto priežastį, Agnė buvo santūri – jis pats viską puikiausiai žino, dabar čia tik aš palikta nežinioje, ką dar jis gali sumanyti.

Tuo tarpu Radži laidos vedėja tiesiai paklausė, ar šis vis tik nėra įsimylėjęs Agnės? Netikėtas Radži atsakymas pribloškė ne tik pačią Agnę bet ir visus laidos dalyvius. Estrados princu tituluojamas atlikėjas ir daugelio Lietuvos moterų numylėtis pirmą kartą per daugelį metų visiems leido aiškiai ir nedviprasmiškai suprasti, jog jis vis tik yra neabejingas šiai moteriai, nepaisant to, kad A. Petravičienė, kaip kalbėjo pats dainininkas, „nuėjo į kairę“.

Visas Radži elgesys bylojo, kad į Agnę žiūri ne vien kaip į scenos partnerę, todėl yra nepatenkintas jog Agnė dainuojanti su kitais vyrais. Anot jo – Agnei kaitalioti scenos partnerių nevalia, o jam vyrui – galima.

Kai filmavimo metu E. Kachabrišvili A. Petravičienei įteikė gėlių, Radži nuo to tik dar labiau susinervino ir pareiškė, kad dovanojamos gėlės yra prastos.

2017 08 13 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt