penktadienis, rugsėjo 30 d.
A. Schwarzeneggeris sukritikavo Europą dėl ryšių su Rusija: kraujas ant mūsų visų rankų
Alfa.lt
Scanpix
Arnoldas Schwarzeneggeris

Arnoldas Schwarzeneggeris prabilo apie europiečių perkamą rusišką energiją. Holivudo aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius teigė, kad taip Europa remia Rusijos karą Ukrainoje. „Kraujas ant mūsų visų rankų“, – kalbėjo A. Schwarzeneggeris.

„Mes visi esame pasibaisėję nuotraukomis, kurias matome žiniose kiekvieną dieną. Bet būkime sąžiningi – 1300 raketų, kurias Rusija paleido per pirmuosius du karo Ukrainoje mėnesius, kainavo 7,7 mlrd. eurų. Tai yra daug. Per tą patį laikotarpį Europa sumokėjo Rusijai už energiją 44 mlrd. eurų“, – sakė aktorius savo kalboje Vienoje, Austrijoje.

„Žinoma, Rusija yra nusivylusi, nes praranda savo karius, praranda daug savo įrangos, tankų, lėktuvų. Bet jie sako: „Mes bent jau nemokame už karą. Europiečiai siunčia mums pinigus.“ Mes turime nustoti sau meluoti. Šiuo metu mes turime visas technologijas, kurių reikia, kad iškastinis kuras liktų praeityje“, – tęsė A. Schwarzeneggeris.

„Mes esame skolingi ukrainiečių vaikams, kurie auga slėptuvėse nuo bombų. Mes esame skolinti patys sau“, – kalbą baigė garsenybė.

2022 06 16 12:50
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt