sekmadienis, rugsėjo 20 d.
A. Šedžiaus mylimoji E. Pilvinytė laukiasi
Alfa.lt

Verslininkas Andrius Šedžius ir jo mylimoji Erdvilė Pilvinytė gyvena džiaugsmu – pora laukiasi pirmagimio, praneša naujienų portalas Lrytas.

Nors detalesnių komentarų mergina žiniasklaidai nedavė, žurnalui „Stilius“ E. Pilvinytė neneigė, kad laukiasi. „Fakto jokiu būdu neneigiu“, – sakė ji.

Kalbos apie Andriaus ir Erdvilės santykius prasidėjo prieš porą metų. Apie juos viešai užsiminė buvusi A. Šedžiaus žmona Monika. Tąkart pasidalijusi nuotrauka, kurioje jų namuose užfiksuota kita mergina, kaip vėliau paaiškėjo – ta pati Erdvilė, Monika piktinosi, kad, dar net nesibaigus skyrybų procesui, vyras į jųdviejų namus kviečiasi kitas moteris.

„Primenu, kad mes vis dar neišsiskyrę ir ji įsiamžino mano namuose, mano vaiko kambaryje. Tai kodėl ponas „oficialiai“ nuo kovo mėnesio „in relationship“, bet vis stabdo skyrybų procesą? Gal leisk ir man kaip žmogui pagyventi“, – rašė M. Kvietkutė.

Tačiau sausio pradžioje LNK laidoje „Nuo... Iki...“ širdį atvėręs A. Šedžius pasakojo, kad Monikos paskleista informacija apie jo neištikimybę tėra melas, o ir dabar jis esąs vienišas.

„Šiandien neturiu jokių santykių, ne kaip Monika, kuri skelbia vėl atradusi naują meilę ir kurianti naują gyvenimą. Visa ta informacija, kuri iškyla į viešumą apie mano gyvenimą, yra viešinama Monikos. Esu skyrybų proceso eigoje, kol kas aš dar esu Monikos vyras ir mes dar neišsiskyrę. Esu senamadiškas – pirma išsiskirsiu, o tada ieškosiu santykių. Dabar apie tai negali būti kalbos“, – laidoje kalbėjo Andrius.

2020 08 04 10:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt