trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
A. Šedžius pasipiktino teismo sprendimu: 1 tūkst. eurų vaiko išlaikymui – absurdas
tiesa.com
Fotobankas
Andrius Šedžius

„Aš manau, kad 1 tūkst. eurų vaiko išlaikymui per mėnesį yra protu nesuvokiami pinigai. Tai labai dideli pinigai, ir jie diskriminuoja visus Lietuvos tėvus, kurie uždirba vidutinę algą ar mažiau nei vidutinę. Pagal tokį teismo sprendimą taip išeina, kad daugelis žmonių Lietuvoje net negali turėti vaikų!

Mano mėnesio pajamos per pastaruosius dvejus metus yra maždaug 1 tūkst. eurų į rankas, atskaičius visus mokesčius. Tačiau teismo sprendime parašyta, kad mano pajamos maždaug 10 tūkst. Iš kur tokie skaičiai? Kas tokius skaičius paėmė?“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasipiktinimo neslėps verslininkas Andrius Šedžius.

Prieš savaitę beveik dvejus metus teismų slenkstį mynusius ir niekaip išsiskirti negalėjusius Moniką ir Andrių Šedžius pasiekė teismo sprendimas – pora pagaliau oficialiai išskirta. Teismas nustatė, kad poros trejų metų sūnus gyvens su mama. A. Šedžiui priteistos 1 tūkst. eurų mėnesinės išlaidos, skirtos vaiko išlaikymui. Andrius nė nebando slėpti – toks teismo sprendimas jį piktina, todėl vyras ketina jį skųsti.

Andrius neslėps noro prabilti viešai ir atsakyti savo dabar jau buvusiai žmonai, 27-erių vizažo specialistei ir grupės „Naujosios pupytės“ narei Monikai Kvietkutei-Šedžiuvienei. Prieš savaitę moteris viešai papasakojo apie netinkamą sūnaus auklėjimą nes, esą, kai jis laiką leidžią su tėvu, nuolat mato besikeičiančias jo drauges. Verslininkas rėžia savo tiesą – naujasis buvusios žmonos širdies draugas Dovydas turi ne vieną kriminalinį įrašą biografijoje, todėl yra prastas pavyzdys jo sūnui.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ ­– jau šį pirmadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.

2019 09 30 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt