ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
A. Šedžius penktą kartą tapo tėvu: mylimoji Erdvilė pagimdė dukrą
Etaplius

Politikas, verslininkas Andrius Šedžius trečiadienio rytą penktą kartą tapo tėvu – jo mylimoji Erdvilė Pilvinytė pagimdė dukrą.

Vėlų antradienio vakarą į Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką atvyko E. Pilvinytė. Šaltinių teigimu, moteriai buvo prasidėjęs gimdymas.

Šįryt pats A. Šedžius patvirtino, kad porai gimė dukra. Dėl siaučiančios pandemijos, jis būti greta Erdvilės negalėjo, bet patikino, kad tiek jauna mama, tiek mažoji dukrytė jaučiasi gerai: „Viskas puiku“, – nedaugžodžiavo penktą kartą tėčiu tapęs vyras.

Pora dukrai vardo dar neišrinko.

A. Šedžiui – tai penktas vaikas. Su pirmąją žmona vyras susilaukė dviejų dukrų, su antrąją (Monika Kvietkute) – sūnaus, taip pat politikas turi ir nesantuokinį sūnų. E. Pilvinytei – tai pirmoji atžala.

Kalbos apie galimą merginos nėštumą ėmė sklisti dar vasaros pabaigoje, po to, kai ji staiga socialiniuose tinkluose pradėjo domėtis vaikų temomis, įstojo į specialias grupes, būsimų mamų bendruomenes ir t. t.

Kad A. Šedžių ir gerokai jaunesnę Erdvilę sieja romantiški jausmai, pradėta kalbėti dar 2018 metų pabaigoje, bet abu tikino, kad yra tik geri draugiai. Galiausiai apie artimą draugystę su verslininku pirmoji prabilo Erdvilė. Tąsyk apie meilę gerokai vyresniam vyrui jauna mergina prakalbo po to, kai savo socialiniame tinkle paviešino jųdviejų bendrą nuotrauką iš vieno renginio. Pasiteiravus, ar viešą prisipažinimą derino su pačiu Andriumi Šedžiumi, ji teigė tokį sprendimą priėmusi pati. Tuomet verslininkas dar skyrėsi su savo žmona ir apie naujus santykius nebuvo linkęs kalbėti.

2020 11 18 11:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt