antradienis, sausio 18 d.
A. Širinskienė apie kolegų priekaištus ir patyčias: grįžusi iš darbo verkdavau
Alfa.lt
LNK
Agnė Širinskienė

„Turiu pripažinti, aš kartais ir grįžusi vėlai vakare iš darbo verkdavau, nes yra tam tikra neviltis, kai stengiesi, susirenki ne pačius maloniausius dalykus ar ne patį maloniausią eterį, o po to kažkaip viskas išvirsta, kad dar esi kaltas dėl to, kur tu buvai...“ – taip apie darbą Seime ir emocinę būklę, su kuria neretai grįždavo iš jo, jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ duotame atvirame interviu pasakos Seimo narė Agnė Širinskienė.

Praėjusią savaitę 46-erių parlamentarė tapo kone labiausiai žiniasklaidoje aptarinėjama politike, kai paskelbė daugelį nustebinusią žinią – ji traukiasi iš verslininko ir politiko Ramūno Karbauskio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos.

Sprendimas palikti valstiečius, pasak Agnės, nebuvo lengvas, bet svarstytas jau pastaruosius ketverius metus. Interviu metu Lietuvos teisės pedagogė, humanitarinių mokslų daktarė A. Širinskienė prisipažins ne kartą iš darbo grįžusi verkdama ne dėl sunkaus darbo ar rinkėjų komentarų, o partijos kolegų užgauliojimų, priekaištų ir patyčių.

Su valstiečių ir žaliųjų sąjunga prieš daugiau nei 5 metus patekusi į Seimą Agnė pasakos dariusi viską, kad būtų naudinga savo partijos kolegoms, tačiau sulaukė ne padėkos, o pavydo, nors dažnai prieš žurnalistų kameras stodavo labai nepalankiais momentais – kilus skandalams dėl partijos lyderių elgesio.

Išskirtinis Seimo narės A. Širinskienės interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

2021 12 13 12:13
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt