sekmadienis, rugsėjo 20 d.
A. Valentaitė sureagavo į kalbas apie jos ir milijonieriaus G. Manchesterio skyrybas
tiesa.com
instagram nuotrauka

Asta Valentaitė visada vengė kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, ne išimtis ir santykiai su britų milijonieriumi Glenu Manchesteriu. Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklinda kalbos apie poros skyrybas, tačiau žinoma moteris jas neigia.

Gandus apie dar vienas skyrybas kursto tai, kad žinoma moteris viešumoje dažniau pasirodo viena, taip pat socialiniuose tinkluose retai matomos poros nuotraukos.

Gandams netylant, A. Valentaitė sureagavo į sklindančias kalbas ir jas oficialiai paneigė. „Mes neišsiskyrėme“, – portalui Delfi teigė moteris.

Alfa.lt primena, kad 2008 m. A. Valentaitė buvo ištekėjusi už verslininko Laimučio Pinkevičiaus, tačiau netrukus jiedu pasuko skirtingais keliais. Vėliau, 2014-aisiais, gražuolė draugavo su krepšininku Dovydu Rediku, tačiau tų pačių metų žiemą jie taip pat išsiskyrė.

Praėjusių metų pavasarį apie užgimusius romantiškus jausmus A. Valentaitė pranešė paskelbdama nuotrauką socialiniuose tinkluose. Moters širdį užkariavo 15 metų už ją vyresnis britų multimilijonierius G. Manchesteris.

2019 07 03 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt