penktadienis, rugsėjo 25 d.
A. Zuokienė nesuvaldė emocijų: visos nelaimės prasidėjo, kai man buvo 9 metai
tiesa.com
LNK
A. Zuokienė

Jau šį vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“ ypatingų išgyvenimų patyrę žinomi žmonės dalysis savo praradimais, atradimais bei didžiausiais širdies skausmais. Šiuo metu sudėtingas skyrybas išgyvenanti Agnė Zuokienė prisipažins: po 27 bendro gyvenimo metų teismuose vykstanti drama, palyginti su kitomis jai tekusiomis tragedijomis, yra ne tokia skausminga.

Vienas baisiausių A. Zuokienės išgyvenimų – jaunesnės sesers mirtis: „Sesers mirtis yra absoliučiai baisiausias dalykas. Neįmanoma susitaikyti. Aš pati mokau kitus, kaip reikia išgyventi gedulą, o pati jaučiu gedulą jau 15 metų.“ Agnė prisipažins: tuomet, kai mirė sesuo, jai buvo toks šokas, kad negalėjo net verkti. O baisus širdies skausmas drasko iki šiol.

Antrasis žiaurus likimo išbandymas – avarija, į kurią pateko sūnus. „Jis buvo nuvažiavęs pas senelius motoroleriu. Ir tiesiog garbaus amžiaus žmogus nepamatė ir nutrenkė jį. Iškart supratau, kad jis ilgai gulės lovoje. Metus laiko ant patalo, 16 metų vaikas. Tai buvo baisi tragedija“, – atvirai pasakos A. Zuokienė.xx Į laidą ji atsineš sūnaus šalmą, kurį saugo kaip brangų prisiminimą. Agnė įsitikinusi – jeigu ne šalmas, ji sūnaus neturėtų...

„Kartais galvoju, na, kodėl Dievulis pasiuntė tiek daug bėdų man? Viskas prasidėjo iš tiesų labai seniai, kai man buvo 9 metai. Aš susirgau tokia baisia liga, osteomielitu, kada, liaudiškai tariant, pūliuoja kaulai. Ir aš 5 metus pragulėjau įvairiausiose ligoninėse. Tai šitie dalykai pažadina jautrumą ir sunkiai gali susitaikyti tiek su kito žmogaus nelaimėmis, tiek su savomis nelaimėmis.“

„KK2 penktadienyje“ jautriomis istorijomis dalysis ir Seimo narys Robertas Šarknickas, kurio 8-metė dukra vasarą buvo patekusi į baisią avariją, taip pat žymiausio Lietuvoje batų dizainerio Žano Maslausko sūnus Benas, kurį neseniai miręs tėtis net keletą metų ruošė tai akimirkai, kai jo nebeliks.

2019 10 25 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt