šeštadienis, liepos 4 d.
Aaronas Perezas pasipiršo mylimajai Urtei
tiesa.com

Lietuvoje kurį laiką gyvenęs jaunas verslininkas Aaronas Perezas pasipiršo savo išrinktajai, daugiau nei dešimt metų jaunesnei lietuvei Urtei.

„Nenorėjau kažkokių netikėtų sužadėtuvių ar kažko „crazy“. Laukiau, kol ji parskris iš Lietuvos. Prieš jai grįžtant iš tėvynės, atspausdinau vieną gražiausių jos profesionalių nuotraukų, įrėminau ir pakabinau virš mūsų lovos. Kai ji įėjo į kambarį, aš jau stovėjau su sužadėtuvių žiedeliu“, - pasakojo 28-erių verslininkas A.Perezas.

Dvylika metų jaunesnei Urtei ištarus „taip”, milijonierius merginai ant piršto užmovė 30 tūkstančių JAV dolerių kainavusį vienetinį žiedą.

Amerikietis neslepia: prieš pat sužadėtuvių akimirką jis jaudinosi. „Bet buvau įsitikinęs, jog Urtė man pasakys „taip“. Džiaugiuosi, kad taip ir įvyko“, - pasakojo A.Perezas.

Sužadėtuvių žiedą Aronas pirko iš žinomo dizainerio Los Andžele, Jungtinėse Amerikos valstijose. „Patiko dėl to, kad jis vienetinis. Kito tokio pasaulyje nėra. Dėl to ir nepagailėjau daugiau nei 30 tūkstančių JAV dolerių“, - atviravo milijonierius ir nespėpė, kad norėtų ir kuo greičiau iškelti vestuves, tačiau kol kas dar detalių nėra apgalvojęs. Kol kas verslininkas mano, jog su mylimąja tuoksis Amerikoje, o ne Lietuvoje.

[7066]

„Esu laiminga. Tačiau ne labiau nei tada, kai dar nebuvome susižadėję. Esu įsitikinusi, jog santykių statusas nedaro įtakos dėl meilės žmogui. Tačiau tikrai - labai džiaugiuosi, jog susižadėjome“, - apie naują etapą santykiuose kalbėjo Urtė.

Ši naujiena paneigė neseniai žiniasklaidoje pasklidusį gandą, kad Urtė ir Aaronas pasuko skirtingais keliais.

[7064]

[7065]

2017 05 22 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt