antradienis, rugpjūčio 4 d.
Adele gyvenimo paslaptys: nuo žalingų įpročių iki niekaip neatsikratomų baimių
tiesa.com

Nors britų dainininkė Adele yra viena populiariausių dainininkių pasaulyje, jos asmeninį gyvenimą gaubia daugybė paslapčių, rašo tinklaraštis Thefactsite.com. Tad pats metas artimiau susipažinti su šia hitų atlikėja ir apie jos gyvenimą sužinoti daugiau.

1. Nors daugelis muzikos pasaulio atstovų į sceną lipa pasislėpę po slapyvardžiais, ši dainininkė nusprendė naudoti savo tikrąjį vardą. Visas populiariausios britų atlikėjos vardas – Adele Laurie Blue Adkins.

2. 2011-aisiais Adele buvo atlikta gerklės operacija. Gydytojai teigė, kad jos prireikė dėl moters žalingo įpročio – rūkymo. 2015-aisiais dainininkė metė rūkyti ir prisipažino tikėjusi, kad tai ją galiausiai būtų nužudę.

3. Pirmą kartą Adele savo balso galingumą pademonstravo mokykloje. Atlikusi Gabrielle dainą „Rise“, ji savo talentu pribloškė ir mokyklos bendruomenės narius, ir internautus, mat vaizdo įrašas buvo įkeltas į socialinį tinklą „MySpace“. Taip moteris ir buvo pastebėta muzikos prodiuserių.

4. Atlikėja mokėsi kartu su kitomis garsiomis dainininkėmis. Koledžą su Adele lankė Jessie J ir Leona Lewis.

5. Adele sakė, kad jos gyvenimo tikslas – niekada nebūti lieknai. Moteris tiki, kad muzika turėtų būti skirta ausims, o ne akims.

6. Nepaisydama pasaulinės šlovės, moteris niekaip negali atsikratyti scenos baimės. Kadaise Adele pasakojo, kad dėl stipraus jaudulio ji ne kartą užkulisiuose yra apsivėmusi.

7. Būdama 6-erių Adele nustojo skaityti knygas ir visą dėmesį bei laisvą laiką skyrė muzikai. Roaldo Dahlo knyga „Matilda“ – paskutinis Adele perskaitytas grožinis kūrinys.

8. Prieš kelerius metus dainininkė viešai pareiškė esanti feministė ir tikinti visų žmonių, nepaisant jų lyties, rasės ar lytinės orientacijos, lygybe.

9. 2011-aisiais Adele pradėjo susitikinėti su Simonu Konecki, 2012-ųjų spalį juodu susilaukė sūnaus Angelo, o 2016-aisiais tapo vyru ir žmona.

10. Iš viso moteris turi penkias tatuiruotes. Dvi iš jų yra ant kairės rankos riešo, po vieną ant rankų, o penktoji slepiasi už kairės ausies.

11. Anksčiau moteris gyveno 10 miegamųjų kambarių turinčiame name, tačiau jį pardavė, kadangi tik devyni kambariai būdavo naudojami.

12. Adele ir jos vyras Simonas paparacams, nufotografavusiems jųdviejų sūnų, iškėlė bylą už privatumo pažeidimą. Teismas priėmė atlikėjai palankų sprendimą.

13. Adele nemėgsta kelionių lėktuvu, o ilgą laiką būdama toli nuo namų pradeda ilgėtis artimiausių savo draugų ir šeimos narių.

14. Skaičiai, kuriais Adele vadina savo muzikinius albumus, atspindi jos amžių. Moteris teigė norinti prisiminti, kokio amžiaus būdama ji sukūrė albumuose įrašytas dainas.

15. Adele priklauso net trys Pasaulio Gineso rekordai. Ji – pirmoji dainininkė, kurios net du singlai ir du muzikiniai albumai Jungtinės Karalystės populiariausiųjų penketukuose išbuvo ilgiausiai. Be to, Adele albumas „21“ – pirmasis Jungtinėje Karalystėje per kalendorinius metus parduotas trijų milijonų tiražu ir ilgiausiai, net 11 savaičių, aukščiausioje pozicijoje išbuvęs kompaktinis diskas.

Šaltinis: Alfa.lt

2018 09 17 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt