šeštadienis, gruodžio 4 d.
Adele išleido ilgai lauktą albumą „30“ (pamatykite nuotraukas iš pristatymo vakarėlio)
Alfa.lt
Instagram
Dainininkė Adele

Adele lapkričio 19 d. išleido sugrįžimo albumą „30“. Prieš kelias dienas dainininkė atšventė ilgai lauktą pristatymą: „Kokteiliai ir verksmas“, – vakarą apibendrino garsenybė.

Dainininkės draugė Nicole Richie lankėsi pristatymo vakarėlyje ir mėgavosi kokteiliais, skirtais atšvęsti albumo išleidimą, skelbia People.

Adele pristatymo nuotraukomis pasidalijo instagrame. Dainininkė dėvėjo auksinės spalvos dizainerio Oskaro De La Rentos suknelę ir pozavo prie albumo viršelio.

Kokteilių meniu buvo paruoštas specialiai pagal Adele dainų pavadinimus, įskaitant „Aš geriu vyną“ kokteilį.

„Kokteiliai ir verksmas“, – prie nuotraukų rašė Adele.

Fotografijos buvo paviešintos likus vos kelioms dienoms iki albumo išleidimo penktadienį.

Neseniai Adele atsivėrė apie skyrybas su buvusiu vyru Simonu Konecki. Dainininkė papasakojo, kaip jautėsi, kai žinia apie skyrybas išlindo į viešumą 2019 m.

„Tai mane labai nuliūdino. Kai tiek daug žmonių apie tai sužinojo, kai jie sužinojo, kad santuoka nutrūko, tai mane sužlugdė. Aš jaučiau gėdą. Niekas manęs nesugėdijo, tačiau pati jaučiausi, lyg būčiau negerai pasielgusi“, – pasakojo garsenybė.

Adele teigė, kad nei ji, nei jos buvęs vyras nėra kalti dėl iširusios 7 metus trukusios santuokos. Tuo metu dainininkė jautė, kad reikia pokyčių, nes „nesijautė savimi“.

„Galvojau, kad jaučiausi. Nežinau, ar tai buvo dėl mano sugrįžimo, ar dėl to, kad artėjo 30-metis, bet aš nežinojau, kas esu iš tikrųjų“, – atskleidė Adele.

Po skyrybų garsenybė užsiėmė bet kuo, kas padėjo jai nuslopinti nerimą, įskaitant ir ilgas treniruotes sporto klube.

„Pagalvojau, jeigu galiu transformuoti savo jėgą ir savo kūną, tą patį galiu padaryti ir savo emocijoms, protui bei savijautai. Tai man suteikė motyvacijos“, – teigė Adele.

Naujas dainininkės albumas „30“ yra įkvėptas jos skyrybų, bet jame Adele dainuoja ir apie santykius su 9 metų sūnumi Angelo.

Adele vienoje dainoje sako savo sūnui: „Mama turi dar daug išmokti.“ Skelbiama, kad dainoje skamba ir jos sūnaus balso įrašai, kuriuose jis klausia apie tėvų skyrybas.

„Tai buvo nepakeliama. Jeigu pradėdavau jausti nerimą dėl kažko, paklausydavau įrašo ir nusiramindavau“, – pasakojo Adele.

Dainininkė vėl rado meilę su Richu Paulu, su kuriuo susitikinėja nuo šių metų pradžios. Adele vadina šiuos santykius „neįtikėtinais, atvirais ir lengviausiais“, kokius yra turėjusi.

2021 11 19 17:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt